22.08
2019

EdCamp в Олександрії

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

22 серпня в Олександрії пройшов обласний педагогічний форум. Напередодні нового навчального року більше 600 педагогів із Кіровоградщини і 35 експертів з усієї України беруть участь у заході, що проводиться у форматі (не) конференції EdCamp Oleksandrija.


EdCamp – це сучасний майданчик для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці та вирішення спільних завдань.


Після офіційної частини педагоги взяли участь у роботі більше ніж 20 локацій, що діють на базі ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17) і Олександрійського колегіуму. До обговорення на (не) конференції представлені теми: «На крилах творчості до вершин стресостійкості», «Розвиток особливого світу дитини з залученням елементів арт-терапії», «Казкотерапія», «Школа розумного руху», «Їжа, яка дає сили і натхнення», «20 технік гарту дитини»,«Міфи і реальність про вакцинацію», «Як мотивувати учня до навчання», «Як залишити все старе в минулому». Учасники вільно обирають для себе цікаві локації, а також мають можливість виступити спікером і запропонувати свою тему. Педагоги спілкуються в неформальній атмосфері та обмінюються досвідом роботи.
Також під час заходу пройшла благодійна акція «Купуй книгу – врятуй дитину» на підтримку учня Ліцею інформаційних технологій.


Сучасна Олександрія

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень