29.11
2019

Два нові підприємства

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

В Олександрії створюються два нові комунальні підприємства – «Зеленгосп» та «Чисте місто», які займатимуться, відповідно, озелененням та прибиранням міста.

Як пояснив міський голова С.Цапюк: «Це пов”язано з тендерами, через умови яких ми не можемо підняти зарплати працівникам комунальних підприємств. А ми хочемо показати приклад, що люди, які дбають про чистоту і озеленення міста, мають отримувати гідну оплату праці. Тому «Благоустрій» залишає за собою техніку, «Зеленгосп» опікуватиметься озелененням і дитячими майданчиками, а «Чисте місто» — прибиранням». Обіцяють, що новостворені КП працюватимуть на загальній системі оподаткування. «Зеленгосп» взимку буде задіяний для обрізання дерев і вирощуватиме квіти (цьогоріч у бомбосховищі було вирощено і висаджено на вулиці міста 20 тисяч квітів, повідомила перший заступник міського голови Л.Давиденко).  

Олена Карпачова

Один комментарий

 • Шел мимо.. пишет:

  Теперь у каждого нового коммунального предприятия должны появиться свои здания, администрации с ответственными руководителями, заместителями, инженерами, счетоводами, мастерами и бригадирами…
  Это ж скока тока новых рабочих мест!)) Укрупнения-разукрупнения – движуха, мудрость, реформы…Ответственность!
  Так и просится поэт В.Вишневский со своими одностишиями на страницу издания:
  “Удивляюсь, по сто раз на дню!
  Многие несут ахинею…
  Но(!), многие несут и …..
  Ответственность!”

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень