13.07
2016

18 червня в нашому місті у спортивному залі ОНВК (ЗНЗ №17) відбулися змагання з карате кіокушинкай у розділі «куміте» «Відкритий кубок м. Олександрії-2016» та «Відкритий Кубок початківця-2016». Хоча змагання проходили в кінці червня, коли більшість юних спортсменів відпочиває на канікулах, кількість претендентів на перемогу виявилася чималою: близько 140 учасників з клубу «Санчін» (м. Ірпінь) та олександрійських клубів «Ояма» і «Спарта-17» боролися за кубки та медалі, демонструючи свою майстерність і волю до перемоги.


У першій половині дня змагалися хлопчики і дівчатка віком до 10 років, у другій – старші спортсмени. Клуб «Спарта-17», який традиційно організовує ці змагання, представляли 86 учасників. У якості суддів і рефері виступили досвідчені спортсмени клубу та інструктори, а саме: Світлана Лагно, Діана Сінчілова, Денис Павліченко, Артем Цевух, Андрій Капінус, Дар’я Поляніна, Богдан Олійник, Ян Андрусенко, Євген Гончаров, Андрій Томаровщенко, Олександр Горбачов (клуб «Ояма»); відповідальний секретар – Олександр Михайлик.
Переможцями змагань цього разу стали: Слинько Михайло, Левченко Тимофій, Мкртчан Давід,Титаренко Владислав, Харченко Іван, Авраменко Євгеній, Целуйко Давид, Олійник Богдан, Гайдар Катерина, Засядько Софія, Любарська Аліса, Головка Віталій, Михайленко Вікторія, Донченко Ілля, Трофімов Назар, Остроушко Артем, Берсименко Валерія, Рєзнік Станіслав, Мякушко Назарія, Бєляк Валерія, Горбачов Михайло, Литвиненко Семен, Дригула Владислав, Бушмельова Єва. Всі призери змагань отримали кубки, медалі та дипломи відповідних ступенів. Підготували спортсменів Михайлик Олександр, Лагно Світлана, Томаровщенко Андрій, Павліченко Денис, Слинько Сергій.

О.Наріжний

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень