20.06
2019

Дурять як можуть!

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Представлю увазі читачів як вкотре нас дурять наші вітчизняні товаровиробники харчової продукції.

Цього разу мова йде про ТОВ «Компанія Стінгрей» з м. Запоріжжя – виробника рибної продукції під назвою «Стейк зубатки» (морожений глазурований). Придбав в АТБ  цей продукт вагою 392 г. (ціна за кілограм 60 грн. 85 коп.). Заплативши 23 грн. 85 коп. за дану вагу продукту, прийшов додому, залишив на розморожування.

Майже дві години чекав, коли риба повністю звільнилася від «захисної льодової оболонки» (питної води), – так вписано  на етикетці  виробника.
Змірив кількість вивільненої води – 200 г.! Помноживши зрозумів, що 13 грн. 70 коп. я заплатив за «питну воду».

Шахраї, безчесні підприємці, які одурюють покупців, невже в вас десь там, у глибині душі, не забриніла струнка того, що ви перш за все будете Богом  покарані…Ніхто ще на чужому горі не збудував власного.

Слід поставити запитання і господарям системи «АТБ», які до речі, входять в першу 100 найбагатших людей України: «чи знаєте ви, що ваші  магазини продають не рибу, а воду? Невже  для вас не існує авторитет порядності.

І.Мельник 

коментарі 3

 • Апостол пишет:

  Такую проникновенно-убедительную очевидную-очевидность мог написать только человек, который никогда не ел столовских котлет… с добавлением мяса))

  Почему замороженная “ножка Буша”, так разнится в цене с охлажденной “Нашей рябой”?
  Сколько стоит (+) у Дюссельдорфа, Роттердама и Пенсильвании…?? – Чем не сюжет для следующего гневного исследования, с вечным воззванием к божьей справедливости!?

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Тарас пишет:

  Цю зубатку взагалі не варто брати – не риба, а незрозуміло шо воно.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • ціна за кілограм 60 грн. 85 коп. – це ціна за рибу + воду. Якщо ви хочете купити лише рибу (без води (глазурі)), то там ціна буде значно вища. Тож немає чого гніватись, така є нині ціна…

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень