8.01
2019

Дурять на кожному кроці

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

06.01.19, зранку придбав у магазині під назвою «Маркетопт» зелень – кріп. З виду в упаковці такий зелений був… На упаковці все було розписано: упаковано 31. 12.18 придатно до 07.01.19 р. Вага 0, 084 кг. Вартість 8 грн. 47 коп. Прийшов додому і яке ж то було розчарування, коли розгорнув багатошарову обгортку, а всередині під зеленими двома гілочками всі інші були жовтого кольору, кольору сонця… Явне заздалегідь сплановане шахрайство – обман покупців від працівників «Маркетопту». Агов, керівництво, зверніть увагу на роботу найновішого магазину, що напередодні відкрився. Там працюють шахраї. Так ми цінуємо своїх покупців! ( на фото: продукція від «Маркетопт»). Чому так сталося? Відповідь проста і банальна: спорчений кріп “обгорнули” свіжим, зеленим і на вітрину… Безвідхідне господарство.
Інший випадок. Вже на оптові базі ( вул. Титова, 2, – Авт.). Напередодні новорічних свят. Купував свіжоморожену рибу. Замовив, ваги показали вагу і ціну, а продавець назвала зовсім іншу – вищу від показників на вагах. Не змовчав. У відповідь почув якесь белькотіння, що не побачила, що сплутала цифри… Я стою за метр і бачу цифри, а вона, молода, не бачить!? Сплутала в свій бік відразу майже на гривню.
Третій випадок. Спеціально роблять пересортування. Свіжий продукт «розбавляють» застарілим. Це стосується грибів, мандарин, яблук, цибулі, часнику, буряка, капусти… А печиво як змішують свіже з сухим. Зуби поламаєш… А цукерки. А ми мовчимо!
А що роблять з куриною продукцією, рибою. Купуєш кілограм – після розтавання льоду – до 400 г. відхід води. Солідні супермаркети цього собі ніколи в житті не дозволять. Що наші супермаркети, їх керівництво, не знає про цю наболілу проблему? Знає, ще й добре! Ото дивишся буває на ту заморожену, замотану десятками раз плівкю рибу, а вона вже «ржава», бо роками її переморожують, переоціняють… Бо люди, які поважають себе, не будуть купувати воду і “ржавий” морепродукт. А всі йдемо до Європи!

Иван Мельник

Один комментарий

  • Жека пишет:

    После этой новости, моя Жизнь не будет прежней…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень