29.10
2018

Думки вголос

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko
Подорожуючи по нашому чудовому місту, звернув увагу на кількість аптек, яких з кожним днем стає все більше. Виростають, як гриби після дощу. Ось тут вчора тільки но був магазин, а сьогодні вже аптека. Ними обсадили вже все місто.

А ще у нас дуже багато різних поховальних-ритуальних бюро. І банків не мало. Тому пригадав “Двенадцать стульев”. (В уездном городе N было так много парикмахерских заведений и бюро похоронных процессий, что казалось, жители города рождаются лишь затем, чтобы побриться, остричся и сразу же умереть.)

Якщо перефразувати для нашого міста, то можна сказати, що жителі нашого міста народжуються для того, щоб наїстися пігулок, набратися кредитів,(виплатити не можливо) і з почуттям виконаного обов’язку, померти щасливим. Але у світлі сьогоднішніх реалій-відсутність місць на кладовищі, ми будемо жити вічно.

Один комментарий

 • Остап пишет:

  “НАШОГО міста” – найчастіше вживане слово на метр квадратний використаної друкованої площі.
  Неспроста! Бо і наші містяни заполоняють пустки аптеками, тай наші цирюльні і цвинтарі відвідують із приреченою пунктуальністю…
  Не хто інший, як жителі нашого міста, періодично на виборах, безпомилково делегують повноваження управляти собою і спільним майном громади, замусоленій колоді найкращих, з незмінним крейсерським курсом.
  Чого тоді дивуватись вічному зіц-голові Фунту, заснуванню концернів “Рога і копита”, стагнації, шулерству, деградації і тотожності описаноі епохи, впору вже 100-річноі давнини))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень