26.10
2019

Друзі! Дякую що відбили спам-атаку на мене міськрадівських ботів.Особлива подяка пані Валентині Яремчук, яка одразу підключилась і відрегаувала, але не тільки їй, а всім тим, хто розуміє дурість висловлювань і їх фейковість.

Цікаво, що це може бути і спланованим заходом, оскільки атака відбулась тоді, коли я не дивився фейсбук і не міг цього зробити, бо проводив прем’єрну флеш-зустріч із олександрійцями «300 років за 30 хвилин»…

У нас правова держава? А в місті є право і сила закону чи є телефонне право? У мене відповідь така – правової держави в межах Олександрії не існує.

Мене виштовхують у політику. І, за потреби, доведеться нею зайнятись всерйоз і потужно. Бо інакше неможливо захистити ні себе, ні людей.

Віктор Голобородько

Один комментарий

 • Тарас пишет:

  Более чем странная аргументация и мотивация “угрозы” уйти в политику, – “бо мене обіжають”!
  Трепещите, вы меня достали, я иду в политику, слышите!?…
  Да она что?, “меч кладенец – голова с плеч”, или та дубинка, которую бросал Змей Горыныч перед прилетом на Киев-град, на Русь Святую!?
  Был ведь уже депутатом горсовета…, а дедушка-сторож цапюче-цепной, хрен на заседание исполкома пустил! (Сам же видео постил)… И шо? – “Помоглі, тебє сынок, твої ляхи”?, – хочется спросить словами литературного героя старины глубокой у Героя нашего времени.))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень