20.08
2018

 Про це повідомила директор олександрійського дитячого табору Валентина Луценко під час візиту першого заступника голови Кіровоградської ОДА Сергія Коваленка.

Ми не можемо заповнювати табір повністю за рахунок коштів батьків, – сказала Луценко. –  Це нереально, не кожен може сьогодні собі дозволити путівку за шість тисяч гривень. Тому ми беремо участь у тих тендерах, які проводяться в Кіровоградській області. Це й департамент соціального захисту, і Кіровоградська міська рада, і в Олександрії департамент проводив тендер.

Але таке в нас є побажання, щоб ці закупівлі проводилися раніше, а торги оголошувалися хоча б у середині лютого – на початку березня, щоб до кінця квітня ми мали повну картину наповненості свого табору, могли планувати роботу, і це дозволить нам зробити четверту зміну, розпочавши діяльність з першого червня і завершивши першого вересня».

«У цьому році відбувається наповненість оздоровчих таборів відпочинку на території Кіровоградської області, – зазначив Сергій Коваленко, – і цей процес ми аналізуємо у порівнянні з минулим і позаминулим роками. Я буду доповідати голові облдержадміністрації про пропозицію четвертої зміни, оскільки зараз три зміни – з середини червня до середини серпня. Непогано було б використати і першу половину червня, і другу половину серпня теж».

Перший заступник голови ОДА наголосив, що табори готові до цього, фінансовий ресурс є.

«Ми можемо провести організаційну роботу для того, щоб наступного року забезпечити чотири зміни, – сказав він. – Так сталося, що в цій зміні відпочивають діти, яким путівки були подаровані, тобто оплачені за рахунки бюджетів села, селища, районів, міста, обласного. Це не повинно сприйматися як подарунок – це звичайна робота влади, ресурс для цього є, але тут уже мова йде про ті очі дітей, їхні задоволення і радість, які вони мають під час та після такого відпочинку. Дякую персоналу табору й неймовірно радий спілкуванню з дітьми. Діти, як правило, не вміють кривити душею, та говорять те, що думають і відчувають».

За повідомленням нформаційної агенції CBN

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень