18.09
2018
Цього року для Кіровоградської області обсяг державної субвенції на ремонт місцевих доріг склав 381 млн. 647 тис.грн. За ці кошти планують відремонтувати 101 об’єкт. Із них: 88 об’єктів поточного середнього ремонту доріг місцевого значення та 13 об’єктів комунальної власності. Про стан виконання ремонтно-будівельних робіт на дорогах місцевого значення у 2018 році поінформував директор департаменту інфраструктури та промисловості ОДА Олександр Корнюша, інформує сайт облради.
Piccy.info - Free Image Hosting

Він зазначив, що на балансі департаменту перебуває 591 дорога. Доповідаючи про ситуацію на об’єктах комунальної власності, Олександр Корнюша повідомив, що капітальний ремонт профінансовано по шляхопроводу через залізницю на пров. Об’їзному м. Кропивницькому та по вул.Єгорова в м.Світловодську. Наразі укладено договір на виконання робіт з капітального ремонту вул.Поштова у смт Павлиш. Відбувся аукціон та визначено переможця на виконання робіт по вул. Бєляєва у м.Кропивницькому. Виготовлено проектно-кошторисну документацію та експертний висновок і оголошено у вересні місяці тендерні процедури на виконання робіт капітального ремонту доріг в містах Новомиргород, Долинська та Олександрія. По об’єктах в містах Гайворон, Благовіщенськ та в смт Петрове проектно-кошторисна документація знаходиться на експертизі.
Підготувала Кіра Давидова

 

Щодо ремонту місцевих доріг посадовець зазначив, що поточний середній ремонт доріг місцевого значення виконуватиметься у 17 районах. Станом на 17 вересня 2018 року в області відремонтовано більше 36 км.
На сьогодні, відповідно до календарних планів робіт підрядних організацій проводиться поточний середній ремонт у Голованівському районі (3 об’єкти), Добровеличківському районі (2 об’єкти), Олександрівському районі (1 об’єкт), Онуфріївському районі (1 об’єкт), Гайворонському районі (5 об’єктів), Вільшанському районі (1 об’єкт), Новоархангельському районі (3 об’єкти), Долинському районі (1 об’єкт), Онуфріївському районі (1 об’єкт), Кіровоградському районі (1 об’єкт), Бобринецькому районі (2 об’єкти), Компаніївському районі (7 об’єктів) та Новоукраїнському районі (3 об’єкти).
Як зазначив Олександр Корнюша, в процесі ремонтних робіт було врегульовано проблемну ситуацію у Благовіщенському районі. Там внаслідок несприятливих погодних умов було пошкоджено міст, який з’єднував Кошаро-Олександрівку із дорогою загальнодержавного значення Київ-Одеса. Наразі ДП “Кіровоградський облавтодор” ліквідував наслідки руйнування та повністю відновив дорожнє покриття мосту.
За його словами, протягом року облавтодором ліквідовано 26 тис. 298 кв.м. ямковості та інших деформацій на покриттях доріг.
“По Кіровоградській області відсоток використання субвенції від обсягу спрямованих коштів станом на 15 вересня поточного року складає 51,4 %, це середній показник по Україні”, – зазначив директор департаменту і додав, що для області Укравтодором доведений орієнтовний обсяг субвенції на 2019 рік у сумі 558 млн.368 тис.грн.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень