23.11
2020

Фахівцями Олександрійського управління ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області сумісно з працівниками міського відділу поліції проводяться перевірки дотримання  суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів.

Як розповів начальник управління Василь Коновалов, протягом останніх трьох тижнів здійснено 80 обстежень, під час яких на 36 об’єктах були виявлені порушення. Основними порушеннями є: нерегулярне проведення вимірювання температури тіла працівникам закладів до початку роботи; недостатня кількість або відсутність засобів індивідуального захисту (захисні маски, рукавички, окуляри/щитки); відсутність або недостатній запас дезінфекційних засобів для проведення дезінфекції приміщень та місць контакту рук працівників і відвідувачів; відсутність на об’єктах місць централізованого збору засобів індивідуального захисту.

За результатами рейдових перевірок, проведених в листопаді поточного року, складено на направлено в суд 4 протоколи про адміністративне правопорушення, на 32 об’єктах надано попередження.

Стосовно карантина вихідного дня. Він діє у період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада до 30 листопада 2020 року та передбачає такий режим обмежень:

1) у сфері громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо):

– заборонено приймання відвідувачів;

– дозволено адресну доставку замовлень та замовлення на винос.

2) торговельно-розважальні центри – ТРЦ

– заборонено приймання відвідувачів;

3) інші заклади розважальної діяльності

– заборонено приймання відвідувачів;

4) діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення

– заборонено приймання відвідувачів за наступними виключеннями:

– дозволено торгівлю продуктами харчування (торговельні площі, не менше 60% призначено для торгівлі продуктами харчування, а також пальним, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами);

– дозволено надання фінпослуг, діяльність фінустанов, інкасація та перевезення валютних цінностей, операторів поштового зв’язку, медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів;

– дозволено торговельну діяльність із здійсненням адресної доставки замовлень;

5) заборонено (з виключеннями) діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів

– дозволено роботу суб’єктів господарювання, пов’язану з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом;

6) спортивним залам, фітнес-центрам, басейнам заборонено приймати відвідувачів.

Водночас закладам, які не підпадають під заборону на здійснення діяльності в вихідні, рекомендовано визначити дві години (з 10:00 до 12:00) для пріоритетного обслуговування громадян похилого віку та людей з інвалідністю.

Стосовно функціонування ринків. У вихідні на ринках дозволено здійснювати реалізацію лише продуктів харчування, здійснювати продаж промислової групи товарів заборонено. Також керівник Держпродспоживслужби наголосив, що торговельні заклади, в яких наявні харчові продукти, однак для їхнього продажу відведено менше 60% площі закладу, підпадають під заборону роботи.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень