16.03
2016

З 20 по 23 серпня активісти Координаційного центру волонтерів Олександрії обіцяють городянам тематичну документальну фотовиставку «Життя на війні». Також олександрійців планують подивувати «Маршем вишиванок», що пройде по завершенню виставкових експозицій. 

Про це кореспонденту Першої електронної газети повідомила керівник центру Ірина Кабанова. Також олександрійців планують подивувати «Маршем вишиванок», що пройде по завершенню виставкових експозицій.

Зі слів організаторів, захід буде проведено в холі Палацу культури «Світлопільський» протягом чотирьох днів – 20 – 21 серпня з 16.00 до 18.00 год., а 22 – 23 серпня – з 12.00 по 18.30 год. Хода вишиванок пройде 23 серпня з 18.00 до 19.30 год.. Розпочнеться від ПК «Світлопільський» і завершиться на площі Леніна.

Олександрійцям, зокрема, презентують близько 50 світлин, зроблених волонтерами на фронті, а також демонструватимуть і відпрацьовані боєприпаси, патрони та гільзи.

Як відзначила Ірина Кабанова, експонати фотовиставки – це виключно ті фото, які в різні періоди і в різних місцях зробили активісти кількох волонтерських організації та об’єднань Олександрійщини. Більшість представлені самим Координаційним центром, але є і роботи волонтерів з ГО «Ніхто, крім тебе» та «Допомога армії», та персональні знімки, зроблені доброчинцями Сергієм Качинським та Миколою Козиренком.

Художньою обробкою світлин на прохання волонтерів займався знаний у місті фотохудожник – Віталій Попков.

– По завершенню святкувань з нагоди Дня Незалежності, частину фоторобіт плануємо презентувати в Кіровограді. Це відбуватиметься в рамках традиційної обласної фотовиставки, – наостанок підкреслив фотохудожник.

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень