15.01
2019

Державний ідіотизм

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

15 січня міський голова С.Цапюк провів нараду з керівниками підприємств, де заробітна плата працівників нижча мінімальної.

Справа в тому, що останнім часом до нього звертається чимало олександрійців зі скаргами на те, що вони не можуть отримати субсидії, хоча мають заробітну плату, нижчу мінімальної.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради підтвердило дану інформацію: субсидії нараховуються тоді, коли зарплата більша або на рівні мінімальної. Якщо вона нижча мінімальної менше ніж на 10%, то питання надання субсидії вирішує спеціальна комісія при міській раді як виняток. Якщо зарплата менша мінімальної більше ніж на 10%, то люди втрачають можливість отримання субсидії.

На нараду були запрошені директори більше 30 підприємств.
Звертаючись до присутніх, Степан Кирилович закликав усіх директорів детально вивчити питання виплати зарплати працівникам і знайти шляхи виходу із проблемної ситуації, аби забезпечити підлеглих соціальними гарантіями.

Що стосується установ обласного та районного підпорядкування, управлінню економіки доручено підготувати листи до керівництва відповідних органів влади для позитивного вирішення проблеми.
Для врегулювання питання надання субсидій працівникам підприємств і установ комунальної власності планується виділити додаткові кошти з міського бюджету.

Один комментарий

 • Громадянин пишет:

  Шо ідіотизм, – сумніву нема!
  Факт що працюєш і скільки отримуєш за свою працю, дуже легко і однозначно підтверджується звітністю налоговоі інспекції! За обрахунком від середнього доходу родини на кожну особу… повинен формульно визначатись розмір державної допомоги(субсидії) на часткову компенсацію здурівших комунальних тарифів!
  Якщо за загальним обов’язком соціальної держави(ст.3 КУ!) цю допомогу однією рукою дають, а другою відбирають, то це не просто ідіоти, а мерзенні об’ї…ри, порушники Основного Закону, локшиновішателі, яких ні за яких обставин ні терпіти, ні пощадити не можна! З цим усе ясно як божий день!
  Дивує інше! Органи місцевого самоврядування начеб-то поряд із збіднілим народом, намагаються чимось допомогти…
  Задушевні розмови з роботодавцями ведуть…
  Комісією комісарять…
  Але!!!
  -Хіба вони не розуміють, що для нарахування субсидії на слідуючий сезон-19р, беруться показники доходів(зарплат) за попередній -18р, попереднє півріччя!!?? Туди ВЖЕ повернутись, і щось змінити ніц не можна! (Машину Часу ще не продають!)) Потенційний субсидіянт ВЖЕ пролетів як фанера над Парижем! Поздно пить боржоми, когда почки в трусы упали!..
  А “крокодильи слезы” зачем-то льют!? И за “права бедных” прям-таки сражаются, идей и интеллекта, на посиделках не жалея!
  Впечатление соучастия в судьбах обездоленных, оно есть!, – играет молодым вином и хмелем в буйны головушки бьёт…
  А похмелью Быть!
  P.S. Для коммунальщиков, чай чего из бюджета выделить? Они его единственные формирователи? (Всех прекрасней, всех милее?)). Мож и остальные налого-взносящиеся, из общих то денег на ту же нужду потрэбують??? Делите, да незаделивайтесь!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень