31.10
2017

   17 жовтня відбулася 36-а позачергова сесія міської ради VII скликання, на якій було розглянуто 2 питання: про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та про дозвіл на отримання кредитів.


   За пропозицією доповідача по проекту рішення – начальника фінансового управління міськ-ради Олени Грищенко, у зв’язку з надходженням державних коштів депутати збільшили доходи і видатки міського бюджету за рахунок субвенцій, у тому числі 12,9 млн грн – для надання населенню пільг і житлових субсидій на оплату електроенергії та природного газу; 136,4 тис.грн – на інклюзивну освіту (для підтримки осіб з особливими освітніми потребами). У той же час зменшується субвенція з Державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за спеціальним фондом на суму 2 млн 195 тис. грн. Також надійшло 13,8 млн грн за державною програмою соціально-економічного розвитку, з яких 10 млн грн направлено на капітальний ремонт вул. 6-го Грудня; 3 млн грн – на капітальний ремонт приміщення під центр гемодіалізу; 767 тис. грн – на ремонт міського музейного центру. Відповідним проектом рішення також було запропоновано здійснити співфінансування з міського бюджету на відповідні ремонти в обсязі 3%.

  Для поліпшення умов здійснення торговельної діяльності депутати надали дозвіл КП «Олександрійський центральний ринок» укласти договір з ПриватБанком на отримання кредиту для проведення капітального ремонту молочно-ковбасного павільйону.

  З метою ефективної ліквідації наслідків снігопадів і негоди у зимовий період міська рада надала дозвіл двом комунальним підприємствам на отримання кредитів для придбання спеціальної техніки та допоміжних деталей, призначення яких – виконання відповідних робіт в осінньо-зимовий сезон. Зокрема, КП «Благоустрій» та КП «Житлогосп» поповняться трьома тракторами, за допомогою яких буде здійснюватися очищення тротуарів і прибудинкових територій.

  Під час сесії депутат Віталій Заріцький (фракція «Самопоміч») звернувся з трибуни з «позапротокольним» проханням до депутатів: допомогти з кормом для чотирьохсот собак притулку для тварин «Друг», який утримується силами волонтерів. За словами В.Заріцького, харчування чотириногим залишилося лише на один раз. «Взагалі ж ця проблема хронічна, тваринам постійно не вистачає їжі», – сказав депутат, зазначивши, що фракція вже зібрала 1250 гривень і планує закупити на цю суму тваринам корм.

  По закінченні сесії депутати «скинулись» особистими коштами на продукти собачої кухні. Втім, собаколюбивих серед депутатського складу виявилося не так і багато, пожертвувань набралося всього 2100 гривень. Допомогти тваринам зголосилися депутат від “Самопомочі” М.Воробченко (300 грн), міський голова С.Цапюк та його перший заступник Л.Давиденко (по 200 грн), опоблоківець О.Долгіх (100 грн), депутат В.Жежеря від “Батьківщини” (50 грн). А міський голова також зазначив, що питання про виділення коштів з міського бюджету для притулку «Друг» може бути розглянуте вже на наступній сесії.

  Також після розгляду питань черги денної міський голова Степан Цапюк поінформував присутніх про хід дорожньо-ремонтних робіт на вул. 6-го Грудня.

Наш кор.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень