23.01
2020

Чотири нардепи від Кіровоградщини ввійшли до депутатського об’єднання «за сімейні цінності». Серед них депутат від 103-го виборчого округу Олег Воронько.

Депутат Святослав Юраш повідомив, що оголосив про створення найбільшого міжфракційного об‘єднання «Цінності, Гідність, Родина», яке об’єднало 267 депутатів.

“Ось наш невеличкий маніфест під яким і підписувалась конституційна більшість: Метою міжфракційного депутатського об’єднання є захист вічних цінностей українського суспільства і протидія спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди; підготовка та прийняття законів, які сприятимуть зміцненню родинних цінностей, принципів гідного суспільства та вихованню на основі сімейних цінностей дітей та молоді; а також популяризація та донесення широкого спектру світової консервативної думки до української інтелектуальної спільноти”, – написав Юраш в Фейсбуці

“Доступ до правди” опублікував повний список членів об’єднання. Серед них 4 нардепи від Кіровоградщини:
Олег Воронько, Юрій Кузбит, Олег Тарасов, Богдан Торохтій.

У мережі виникло багато осторог щодо такої ідеї. Зокрема у “консервативній думці” вбачають потенційний наступ на права ЛГБТ спільноти та права жінок.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень