29.05
2024

Невеликі споживчі кредити є дуже популярними наразі. Часто необхідна незначна сума для розв’язання тих чи інших проблем – оплата за навчання, купівля одягу, оплата медичних послуг тощо. Інколи навіть на такі прості речі не вистачає умовних 2 000 грн. Якщо у вас часто трапляються такі ситуації, кредит стане паличкою рятівницею. Сьогодні не проблема отримати позику на 1-2 тис. грн. протягом кількох годин, причому зробити це можна не лише швидко, але й зручно – в режимі онлайн.

Де краще оформити кредит на 2 тис. грн.?

При необхідності оформити кредит, більшість людей по старинці звертаються до банку. В принципі, це нормальний варіант, але лише у випадку оформлення позики сумою від 50 тис. грн. і вище.

Якщо вам потрібна невеличка позика з терміном погашення протягом кількох місяців, рекомендуємо ресурс https://finx.com.ua/zaym-2000-grn, де можна взяти кредит на 2 000 грн. строком погашення від 5 до 12 міс. на максимально зручних умовах.

Головною особливістю мікрокредитів – саме таку назву мають онлайн позики на карту банка – є доступність. Кредит на 2 тис. грн. можна оформити протягом 30 хв. і отримати одразу після підписання договору. Без довідки про доходи, без застави і поручителів. Максимально швидко і зручно.

Що необхідно для отримання мікропозики?

Якщо ваша мета – оформити кредит на 2 000 грн. в рамках програми мікрокредитування, вам необхідно завітати на сайт МФО (див. посилання вище). Мікрофінансові організації надають гроші в борг на найбільш доступних умовах.

Основні вимоги:

  • українське громадянство;
  • вік – від 18 до 65 років;
  • наявність українського паспорта;
  • наявність ІПН;
  • наявність банківської картки;
  • відсутність судимостей.

Більшість громадян відповідає цим вимогам. Звідси оформити позику може практично будь-хто – від студента до пенсіонера, від безробітного до підприємця. Особливо важливим є те, що МФО не потребують документів, що офіційно підтверджують платоспроможність позичальника.

Зазвичай це є проблемою при спробі отримати позику в банку – якщо людина безробітна або працює без оформлення, кредит вона не отримає. З МФО такої проблеми не існує. Головне відповідати основним вимогам і бути готовим повернути борг вчасно.

Процедура оформлення кредиту

Якщо у вас все в порядку зі статусом і ви маєте на руках усі документи, можна розпочинати оформлення позики. Для цього потрібно створити особистий кабінет на сайті МФО, після чого скористатися калькулятором і вибрати умови кредитування (суму + кількість платежів). Після надіслання заявки, отримання відповіді і підписання договору гроші будуть зараховані на банківську картку.


Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень