8.07
2020

Як розповів сьогодні у відеозверненні міський голова Степан Цапюк, на підприємствах міста зберігається низький рівень заробітних плат, що пов’язано з тіньовою зайнятістю населення і виплатою зарплат у конвертах.

По Олександрії у промисловості середня зарплата складає 6,3 тис. грн, по області – 9,3 тис.грн, по Україні – 11,8 тис.грн.

Загалом, у місті зареєстровано 87 тисяч олександрійців, із яких працездатного населення – більше 58 тисяч осіб. Зайнятих і працюючих – 33 тисячі людей. У тому числі, у промисловості, середньому бізнесі та бюджетній сфері задіяно понад 12 тисяч чоловік; малий бізнес разом із найманими працівниками охоплює 6 тисяч осіб. Близько 1 тисячі – військовослужбовці; на обліку у центрі зайнятості перебуває 4505 жителів міста.

Слід зазначити, що в Олександрії рівень безробіття значно нижчий, ніж по Україні та Кіровоградській області. Якщо в нашій державі цей показник становить 8,5%, в області – 11%, то у місті – лише 7,8%.
Про працевлаштування інших 25 тисяч олександрійців невідомо. Ймовірно, що частина з них виїхала за кордон або працює нелегально.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень