17.12
2021

Covid-контроль

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Хто має право перевіряти дотримання карантинних заходів в Олександрії? Це питання неодноразово лунає від наших читачів. Ми з’ясували, що такі функції покладено на міське управління Держпродспоживслужби та Олександрійський відділ поліції.

Як розповів начальник Олександрійського управління Держпродспоживслужби Василь Коновалов, сьогодні посилюється державний нагляд та контроль за дотриманням Санітарного законодавства і здійснення протиепідемічних заходів. З цією метою на вулицях, у парках, інших громадських місцях працівники Національної поліції, Національної гвардії, посадові особи, уповноважені органами місцевого самоврядування, проводять моніторне обстеження, вибіркову перевірку документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її соціальний статус.

На електронний запит уповноважених осіб надається інформація про те, чи потребує особа самоізоляції.

Також у місті проводяться обстеження суб’єктів господарювання стосовно дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України про обмежувальні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

Під час цих перевірок виявлені порушення у магазинах продовольчих та непродовольчих товарів, закладах громадського харчування, ринках, перукарнях, у закладах шкільного та дошкільного навчання, громадському транспорті та інших об’єктах.

Найчастіше порушення стосуються несвоєчасного вологого прибирання та дезінфекції, відсутності знань у працівників правил приготування та використання дезінфекційних засобів, їх відсутність, перебування персоналу на робочих місцях у захисних масках, які не закривають ніс тощо.

При виявленні грубих порушень складаються протоколи про адміністративне правопорушення.

В. Петренко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень