14.02
2020

Сайт Кіровоградської обласної ради оприлюднив проект рішення про  реорганізацію закладів охорони здоров’я. У ньому йдеться про те, що у зв’язку із системними змінами та трансформаційними процесами у системі охорони здоров’я та з метою удосконалення структурних і організаційно-функціональних аспектів діяльності закладів охорони здоров’я області, буде припинена діяльність декількох закладів на території області.

Зокрема, в Олександрії планується припинити діяльність наркологічного, онкологічного, шкірно-венерологічного, протитуберкульозного диспансерів та психіатричної лікарні шляхом приєднання їх до обласних закладів. Як відомо, усі вищезгадані диспансери та лікарня перебувають в обласному підпорядкуванні. Проект вноситься головою Кіровоградської обласної державної адміністрації на 30 сесію Кіровоградської обласної ради.

У цьому ж проекті зазначено, що припинення діяльності відбудеться: «за умови забезпечення продовження дії трудових договорів з працівниками даних комунальних некомерційних підприємств, що припиняються». Тобто, можна зрозуміти, що скорочень не передбачається.

Міський голова С.Цапюк доручив начальнику управління охорони здоров’я Тетяні Темник вивчити питання закриття диспансерів обласного підпорядкування та доповісти на наступному засіданні виконавчого комітету про наслідки ліквідації цих закладів. Перший заступник міського голови і депутат обласної ради Людмила Давиденко відзначила, що в обласному бюджеті бракує коштів на утримання диспансерів, і губернатор Андрій Балонь запропонував містам взяти їх на свій баланс. Проте керівники цих закладів до міської влади не зверталися. А на фінансування олександрійських закладів охорони здоров’я кошти із Держбюджету виділені лише на перший квартал, і то з 5-мільйонним дефіцитом.

Олена Карпачова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень