18.02
2020

Українці обговорюють новину про те, що головний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» змінює правила доставки відправлень. Мовляв, тепер відправлення, у якому буде вказана повна адреса, вважатиметься кур’єрською доставкою і  коштуватиме дорожче, а при отримуванні у відділенні ціна за доставку залишається стандартною.

В «Укрпошті» такі чутки спростовують. На сайті «Укрпошти» є інформація про запроваджену ще два роки тому послугу «Кур’єрська доставка» — це відправлення і доставка посилок «із рук в руки». Відправити такі посилки можа з відділення або дому/офісу у зручний час із доставкою одержувачам до відділення, на роботу або додому. Кур’єром можна відправити та/або отримати посилки «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт», «Укрпошта SmartBox», міжнародні відправлення, відправлення масою понад 30 кг. На сайті є послуга «Виклик кур’єра». Замовити її можна і через контакт-центр за телефоном: 0 800 300 545.

Замовити кур’єрську доставку можна для відправлень масою: до 2 кг — у містах обласного значення, районних центрах, смт, селах; до 30 кг — м. Маріуполь; до 550 кг — м. Київ, м. Рубіжне, м. Сєвєродонецьк, м. Лисичанськ, обласні центри. Якщо вага посилки більша допустимої, її доставлять лише до поштового відділення.

Доставку кур’єром не можна замовити на адреси виправно-трудових установ і військових частин. Послуга також не надається на відправлення «до запитання» та ті, які адресовані в абонементні скриньки.

Начальник Центру обслуговування споживачів № 11 ПАТ «Укрпошта» Світлана Величко уточнила: послуга можлива лише за наявності пункту кур’єрської доставки, якого в Олександрії немає.  

Олена Карпачова

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Этот Титаник, уже ништо не спасет.
    Уж слишком долго наслаждался монопольной благодатью. Новые Корветы пришли, молодые, проворные…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень