4.03
2016

Чому йдуть з поліції?

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Переатестація – це не головне, чого сьогодні бояться правоохоронці Олександрії. Головна причина криється в тому, що за 2 роки нової влади нічого не змінилося практично. Уряд обіцяв високі зарплатні, коли людина йде під кулі і ножі. А результат – мізер. Обіцяли зміцнення матеріальної бази – нуль.

 

Лютнева зарплатня капітана поліції з 20 річним стажем вперше склала 5000 грн. Але відразу треба цю суму зменшити на 700- 800 грн.(придбання паперу, на бензин, поїздки в Кіровоград і ін.). І так щомісячно. Скажіть: чи буде людина так довго терпіти. Йдуть в Національну гвардію, в місцеву військову частину (спецназ). Якщо таким чином будуть звільнятися, то вже скоро нікому буде займатися не лише слідчо-оперативними діями, а й нікому буде виходити на патрулювання Олександрії». Йдуть спеціалісти, з досвідом»…,  – такі думки сьогодні часто можна почути з вуст правоохоронців Олександрії.

«Істина від Олександрії»

, .

Один комментарий

  • Товарищ пишет:

    Совершенно верно. Вакансий все больше, а сотрудников с опытом все меньше.

    И ведь эта проблема может коснутся каждого жителя нашего городка, когда в отношении него будет совершенно правонарушение или преступление. Просто некому будет расследовать преступление и искать преступников. Мы уже не говорим о предупрежденнии преступлений. Ибо криминальный мир реагирует очень быстро, ослабилось давление на криминал, сразу наблюдаем рост преступности и по городу и по стране с целом.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень