15.05
2019


Олександрійці піднімають гостру тему недобудов у нашому місті. Здебільшого це приміщення вищих навчальних закладів, які знаходяться в обласному підпорядкуванні. Їх доля залежить від чиновників вищого рангу.


Обласна рада позакривала 33 училище у Жовтневому мікрорайоні, 7 училище на Перемозі. В аварійному стані і нікому не потрібні гуртожитки аграрного технікуму в центрі міста. 
Влада Олександрії багато разів зверталася з листами до обласної ради, обласної адміністрації та в профільні міністерства з пропозицією передати приміщення колишніх училищ під створення навчально-виховних комплексів і покращення умов для навчання і виховання олександрійських дітей. Тоді приміщення були в належному стані і не потребували особливих фінансових вкладень. Не дали, відмовили, нічого не пояснюючи….
У Жовтневому мікрорайоні також є приміщення колишнього гуртожитку, яке передали на баланс місцевої громади. По ній завершуються проектно-кошторисні роботи, після чого розпочнеться капітальний ремонт. На це передбачені кошти у міському бюджеті і після виконання усіх робіт квартири будуть безкоштовно надані дітям-сиротам, медичним і педагогічним працівникам Олександрії.
Але О, Диво! Декому так хочеться у верховну раду, що перед виборами керівники обласної ради побачили, що наші діти навчаються не в кращих умовах і почали вкрай перейматися цими будівлями. Тільки вони не знали, що ці приміщення у їхньому підпорядкуванні.
Не знають, бідні, як сподобатися виборцям і заробити собі рейтинг.
Чи не запізно схаменулися?
Ну, якщо 5 років нічого не робили в обласній раді, то хоч поприбирайте у Жовтневому мікрорайоні перед виборами. Може, це вам зарахується.
Свідомість олександрійців не залежить від якоїсь політичної сили. Хоче представник якоїсь політичної сили перед виборцями похизуватися з граблями – ніхто не заперечує, навіть якщо це якась «свобода».
Можемо підказати, де ще треба прибрати сміття.
А влада Олександрії допоможе вам його вивезти та облаштувати мікрорайон дитячим майданчиком.

Сучасна Олександрія

Один комментарий

 • Прозревающий пишет:

  Логіка викладеного б’є фонтаном…
  Позакривали училища і гуртожитки… А чого?
  – Нема кому там навчатись! Дітей вже нема на ту кількість навчальних закладів!
  О, диво! Дядьки з області приберіть на Жовтневому…,а ми допоможемо влаштувати дитячі майданчики! Для кого?
  Дітей де брати будете? Інкубатор запроектуєте?))
  Ато – баланси, підпорядкування, вибори, рейтинги, суперництво на розрусі і чварах…
  – У нас єдина Країна! Зубожіла і деградуюча, якою не вміють управляти, сіють ворожнечу, стравлюють людей і різні гілки органів влади. До добра це не доведе! Як Євро Майдан без Європи, так і майданчики для дітей, без дітей.
  Кончайте примитивное, бестолковое, губительное пропагандонство как за “наших”, так и контра областных. -“Там ведь на четверть бывший наш народ”!
  – И твари инфицированные властью на все 100%!, – шо тут, шо там, о кресле и корыте бюджетном мечтающие!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень