6.01
2016

Під час спілкування із представниками засобів масової інформації 5 січня міський голова С.Цапюк прокоментував ситуацію з пільговими перевезеннями пасажирів. Зазначимо, що на адресу влади перевізники направили листа, у якому попереджають, що з 11 січня можуть припинити пільгові перевезення, якщо не буде визначено джерела їх фінансування.

На відповідні потреби у 2015 році кошти виділялися з державного бюджету. У поточному році законодавством пільги не відмінено, але у головному кошторисі держави цільові кошти не передбачено. До бюджетного кодексу не було внесено зміни з передачі цих повноважень на органи місцевого самоврядування. Тобто, на державному рівні питання з пільговими перевезеннями не врегульовано.

У зв’язку зі змінами у державному бюджеті залишається відкритим питання доходної частини міського бюджету у частині надходження акцизного податку. Тож міська влада не має можливості передбачити видаткову частину до кінця року, тому не може гарантувати перевізникам фінансування компенсації за пільгові перевезення з міського бюджету. На відповідні потреби, враховуючи минулорічні борги, потрібно більше 7 млн грн.

З метою можливого врегулювання відповідної проблеми С.Цапюк проведе зустріч з перевізниками міста. Дане питання також буде підняте на звітно-виборчих зборах Асоціації міст України, що відбудеться 22 січня.

I.Московченко

, .

коментарі 2

 • Анонім пишет:

  “визначити джерела”???…, для забезпечення НЕ- скасованого закону про надання пільг тим, хто іх заробив і потребує! -Та як два пальці об асфальт! У нас же по Конституціі – СОЦІАЛЬНА держава. Іх три: – 1)держ-бюджет, сюди не врахували! 2)міськ-бюджет, сюди не врегулювали!—ЗАКОН ЄСТЬ, ДЄНЕГ НЕТ!!! 3)мій-бюджет, от тут ДЄНЕГ “валом”!!! Правительство, і міськвиконком про це достеменно знають…тому проведуть переговори з спортлото, дитяслями, перевізниками, асоціацією міст, не допоможе – з асамблеєю ООН…і у держави Украіна, як манна небесна , з’являться кошти на компенсацію пільг. Головне процес іде , пільговик(!), про тебе турбуються, не “щадя ни ума, ни живота своего” и не пройдет и три года в этой доблесной борьбе, как закон таки…отменят! Но как за вас отчаянно боролись, вы “оцените красоту игры”… Пометьте и запомните борцов-благодетелей!

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Юрист пишет:

  Проблемы перевозчиков и органа местного самоуправления – это их проблемы. Никто – ни те и не другие, не имеют права отказывать в перевозке льготным категориям пассажиров.
  ________________________
  Кодекс України про адміністративні правопорушення
  Стаття 133-1. Порушення правил надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів чи вантажів автомобільним транспортом

  Безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян –

  тягне за собою накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності в розмірі восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  ________________________
  То, что перевозчикам не возмещают средства по перевозке льготных категорий граждан, не является основанием для отказа в перевозке.
  Поэтому любой льготник имеет право потребовать устранить правонарушение; написать заявление в полицию о админправонарушении; подать в судна перевозчика или на орган местн.самоупр.
  Боритесь с этими нарушениями, иначе вас всех так и будут гнобить – и перевозчики и органым м.с.

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень