1.04
2015

На странице народного депутата Верховной Рады Константина Ярынича в Фейсбуке появилась заметка следующего содержания: «Сьогодні отримав відповідь на свій депутатський запит щодо збереження та поновлення роботи нашого буровугільного комплексу. Нагадаю, що я звертався до Уряду з пропозицією зробити все можливе, аби підприємства ДП “Бурвугілля”, Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд» та трест “Олександріярозрізобуд” відновили виробництво. Я наголошував на тому, що в області є вся необхідна інфраструктура для розвитку галузі, для створення нових робочих місць. Але уряд вважає по іншому.

 

У відповіді уряду йдеться про таке. ДП “Бурвугілля” та трест “Олександріярозрізобуд” підлягають ліквідації через неспроможність вести основну господарську діяльність у зв`язку падінням попиту на буре вугілля як альтернативи традиційним енергоносіям. Наразі планується приватизація всіх підприємств цієї галузі, ті ж які не вдасться продати – підуть у небуття.

Я дуже розчарований подібною відповіддю уряду. Сподіваюся, що ми з моїми колегами – народними депутатами зробимо все можливе, аби не втратити того потенціалу, який має наша область у цій галузі. Ми маємо захистити підприємства і, що найголовніше, сотні працівників, які мають годувати родини і якось виживати в ці скрутні часи».

И как после этого можно относиться к правительству, которое одними и теми же устами вещает, что нужно уходить от российских энергоносителей, искать им альтернативу и одновременно отказывается от того, что лежит у него под ногами?

Сергей Гавриленко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень