23.11
2019

Бомбосховища «на папері»

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Колись на кожному міському підприємстві були облаштовані бомбосховища та захисні споруди. Нині від більшості заводів і фабрик залишился лише спогади, проте захисні споруди все ще перебувають на обліку ДСНС.

Враховуючи це, виконавчий комітет міської ради затвердив перелік захисних споруд колишньої цивільної оборони, які не увійшли до статутних фондів підприємств у процесі приватизації, залишилися безгосподарними, зруйновані, знаходяться поза житловою територією і не використовуються для укриття непрацюючого населення. Як доповів начальник управління з питань цивільного захисту міської ради Ігоря Єрмолюка, мова йде про 32 захисні споруди, з них три – комунальні, вісім – державні і 21 – іншої форми власності. Їх вже неможливо використовувати і утримувати, тож їх треба списати. Свого часу вони належали підприємствам вугільної галузі, м’ясокомбінату, молокозаводу, хлібозаводу, заводу гірського воску, цегельному заводу тощо. Їх, як і самих підприємств, уже немає, тож треба було просто зняти з обліку, що і зробив виконавчий комітет. 

Олена Карпачова

коментарі 2

 • Щырий пацык пишет:

  Шото там попередній губернатор зобов’язував… Привести в належний стан, відновити комплексність необхідного, розписати-розподілити нарід по об’єктах захисту…
  А теперь за чем остановка?
  Производства уничтожили-разорили, приватизировали – сравняли с землёй! – Они людям работу давали, пропитание, благополучие, без которых жизнь невозможна.., а бомбоубежища только жизнь.
  Ату их! – списать за ненадобностью, шо, хіба ми війну допустимо?))

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Анонім пишет:

  Вам бы всё подписывать, чтобы снять с себя ответственность

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень