29.03
2023

2 березня в Олександрії відбувся концерт Наталі Фаліон і гурту «Лісапетний батальйон». Концерт про-йшов у рамках Всеукраїнського туру «З піснями до перемоги». Ініціатором і партнером туру виступає національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV. SWEET.TV – це наше, українське! Організатор туру – агенція івентів «Садиба мьюзік» – постачальник найкращих позитивних емоцій.
Кошти з кожного проданого квитка йдуть на потреби наших захисників і захисниць: на придбання одягу, устаткування та ін. Вже зібрано 150+ тис. гривень. І кожна ця гривня стає цвяхом у труну намагань знищити Україну.

«Лісапетний батальйон» – це справжній народний гурт України. Вони співають про те, що знайомо українцям, наповнюють свої пісні гумором та сенсами, які рідні слухачам. Війна, звісно, внесла корективи в репертуар гурту. Їхня нова програма – «Лісапетом, наче танком» – це жартівливі і ліричні пісні про час, в якому ми живемо. Кожна композиція доводить, що ми не маємо часу на відчай і зневіру. Бо якщо ми впадемо духом, ворог переможе. Але коли на культурному фронті нас підтримують такі бойові виконавці, ніякого песимізму не буде.

Подарунок для олександрійців
Глядачі концерту в Олександрії отримали подарунок від ініціатора туру – національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV. Це сертифікат на вільний доступ до найкращої підписки на 30 днів. А це 250+ каналів, 10000+ фільмів, серіалів, мультиків, анімаційних серіалів і освітніх курсів для всієї родини.
Якщо ви не змогли потрапити на концерт, ви теж можете скористатися подарунковим сертифікатом. Для цього новому глядачу SWEET.TV необхідно увійти у сервіс (на сайті https://sweet.tv чи завантажити додаток) за своїм номером телефону, ввести в «Кабінеті» у вкладці «Промокоди» промокод OLEKSANDRIYA – і доступ до контенту на 1 місяць відкритий.
У цей час дуже важливо не лише слідкувати за подіями у світі з офіційних джерел, але й мати час на відновлення своєї енергії і настрою завдяки повноцінному відпочинку. І улюблені шоу, фільми і прем’єри можуть це дати. Саме тому в онлайн-кінотеатрі на цей рік заплановано дуже багато прем’єр, серед яких – «Мавка: Лісова пісня», «Аватар: Шлях води» та інші.
Концертний тур «З піснями до перемоги» буде продовжуватися, щоб ще більше українців змогли відпочити душею, отримати позитивні емоції та насолодитись виступами улюблених виконавців. Це дуже важливо у такі складні часи підсилювати позитивні емоції, щоб, перебуваючи в тилу, ще з більшою силою підтримувати тих, хто з кожним днем допомагає наблизити перемогу.

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Свит тв – це идіоти,які заманюють,а потім не вийдеш від них.Тільки міняти картку. Пройшли це!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень