18.07
2016

З 1 липня по 1 серпня 2016 року в бібліотеках Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи оголошено акцію «Абітурієнт». Бібліотекарі запрошують випускників та їхніх батьків завітати до бібліотек та скористатися безкоштовним доступом до мережі Інтернет, відсканувати необхідні документи для вступу та подати їх до омріяного вузу.

 

Запис випускників до бібліотек чи Інтернет-центрів також безкоштовний.
Цього року за новими правилами всі абітурієнти подаватимуть документи на вступ до ВНЗ через Інтернет, що дозволить уникнути черг у приймальних комісіях. Прийом заяв та документів у електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти (тобто після 9 та 11 класу) розпочався 11 липня і триватиме до 18.00 27 липня. Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн на інтернет-сайті за адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua.
Електронна заява – це  запис, що вноситься вступником в особистому електронному кабінеті до Єдиної державної електронної бази з питань освіти та містить відомості про обрані ним вищий навчальний заклад і напрям (спеціальність). Особистий електронний кабінет вступника – веб-сторінка, за допомогою якої вступник подає електронну заяву до вищого навчального закладу та контролює її статус.
Чекаємо майбутніх студентів у бібліотеках міської ЦБС за такими адресами:
1. Центральна бібліотека ім. О.С.Пушкіна, читальна зала, Інтернет-центр: 7-29-63, 7-01-80, вул. Григорія Усика (Червоноармійська), 41.
2. Бібліотека-філія №2, Інтернет-центр: сел. Олександрійське (Димитрове),  вул. Клубна, 7.
3. Бібліотека-філія №5   ім. О.Блока, Інтернет-центр: 7-81-13, пл. Покровська (Кірова), 23.
4. Бібліотека-філія №8  для юнацтва, молодіжний Інтернет-центр: 7-04-50, пр. Соборний (Леніна), 100.
5. Бібліотека-філія №10, Інтернет-центр: 6-85-59, мкр-н Перемога,  пров. Б.Білого, 6.
6. Міська бібліотека для дітей  ім. Ю. Гагаріна, дитячий Інтернет-центр: 7-64-14, 7-68-47, пр. Соборний (Леніна), 102.
7. Бібліотека-філія №3  для дітей: 7-81-13, пл. Покровська (Кірова), 23.

Т. Троцюк, директор Олександрійської міської ЦБС

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень