23.10
2018

Команда «УкрАгроКом» з Олександрійського району з рахунком 11:0 розгромила «Олімпік-СДЮШОР-2» (Кропивницький) і завоювала золоті медалі чемпіонату. Таким чином головківська команда стала абсолютним чемпіоном Кіровоградщини серед аматорів.

1735ff7bb55d4e2a2b9a898bea3b0771.jpg

20 жовтня, в суботу, у Домі футболу біля КСК «Ніка» відбулася церемонія нагородження переможців. Серед гостей були присутні голова обласної федерації футболу Віктор Безсмертний, його заступник А.Скрипка, голова Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев, голова федерації футболу Олександрійського району Юрій Котов та голова федерації суддів футболу м.Олександрії В.Кошеленко.

Ви сьогодні є гарним прикладом для підростаючого покоління, для учнів, які навчаються в наших школах, – сказав у вітальному слові А.Коломійцев. –  В Олександрії стало гарною традицією на Покрову і до Дня захисника України проводити змагання з футболу серед школярів. В Україні в цілому, і в Кіровоградській області зокрема, чимала увага приділяється саме футболу, по області  будуються нові міні-футбольні поля зі штучним покриттям. Все це робиться для того, щоб популяризувати цей вид спорту серед молоді. Я певен, що сьогоднішня перемога аматорської команди – це лише початок, попереду буде ще чимало вершин, які ви зможете здолати.

Віктор Безсмертний, голова Федерації футболу Кіровоградської області, відзначив, що перемога команди була непростою, проте заслуженою, і висловив надію, що ФК «УкрАгроКом» у наступному році має зіграти на всеукраїнському рівні. Говорячи про високий рівень гри футболістів, він акцентував увагу на цифрах: команда в 20 поєдинках набрала 53 очка, 77 забитих та лише 17 пропущених м`ячів, а капітан головківців Антон Оганесов став кращим бомбардиром турніру.

Від імені чемпіонів до слова запросили Івана Кузьменко, спортивного директора ФК “УкрАгроКом”, який подякував усім, хто був причетний до цієї перемоги за вклад – як фінансовий, так і моральний.

Ми  поставили собі високу мету статичемпіонами і, як на мене, робили на полі для цього все можливе. Завдяки  амбітності, досвіду гравців та злагодженій командній грі ми здобули цю омріяну перемогу – Кубок чемпіона Кіровоградщини, – зазначив І. Кузьменко.

Від імені команди капітан Антон Аганесов подякував керівництву клубу, тренерам, та всім членам команди за старанність і подаровані на честь перемоги команді м`ячі запропонував передати дітям-сиротам у Войнівський дитячий будинок.

Кіра Давидова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень