29.04
2016

А тим часом країна бідніє…

Рубрика: Новости. Автор: Админ


Відомий журнал «Фокус» опублікував традиційний рейтинг сотні найбагатших людей в Україні. Найбільшим товстосумом, за даними видання, вже звично залишається олігарх і власник компанії SCM Рінат Ахметов. Його статки сягають 3,1 мільярда доларів.
Другу позицію займає лідер групи «Приват» і екс-глава Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський: за підрахунками журналу, у нього 1,4 мільярда доларів. Аналогічну власність має його партнер по бізнесу Геннадій Боголюбов, у рейтингу він зазначений третім.
Четверте місце і 1,4 мільярда – у засновника інвестиційно-консалтингової компанії East One і зятя екс-президента Леоніда Кучми Віктора Пінчука.
Підвищив свої позиції Юрій Косюк – власник і голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт». З 769 мільйонами доларів він замикає п`ятірку лідерів. Шостим зі своїми 727 мільйонами доларів став президент групи DCH Олександр Ярославський. Він зміцнив свої позиції порівняно з минулим роком. Сьомий рядок займає Олексій Вадатурський, гендиректор сільгосппідприємства «Нібулон». У нього 710 мільйонів і підйом у рейтингу.
Піднявся у топі небідних і Президент України Петро Порошенко. Він опинився на восьмій сходинці зі статками у 679 мільйонів доларів, зазначає видання. Дев’ятим став опальний олігарх Дмитро Фірташ. На відміну від інших товстосумів першої десятки, він дещо втратив позиції – у нього 665 мільйонів доларів.
Замкнув десятку екс-нардеп чотирьох скликань парламенту і акціонер холдингу Kernel group Андрій Веревський. У нього 642 мільйони.
Серед новачків у списку – екс-міністр охорони навколишнього природного середовища Микола Злочевський. Він посів 32 місце з 148 мільйонами доларів і змістив голову АП Бориса Ложкіна, який з власністю у 146 мільйонів зайняв 33 сходинку. Поліпшив своє становище і екс-нардеп від Партії регіонів, голова правління компанії «Конті» Борис Колєсніков. Цього року у нього 135 мільйонів доларів. На 57 місці опинився співголова депутатської групи «Відродження» Віталій Хомутинник – він має 88 мільйонів.
Також новачками рейтингу стали брати Клічки, Володимир і Віталій: вони з’явились у ньому на 63 місці з 80 мільйонами доларів. А ще серед нових прізвищ у списку – співвласник інтернет-магазину Rozetka.ua Владислав Чечоткін. Статки у 66 мільйонів доларів розмістили його на 74 місці у рейтингу товстосумів.
Дивно якось виходить: Україна і переважна більшість її громадян стрімко бідніють, а мільярдери зростають в рейтингу. За рахунок чого і кого? Країна парадоксів, та й годі…

О.Іванченко

.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень