23.03
2016

Депутати від партії “Наш край” внесли у Верховну Раду законопроект, що скасовує фінансування декомунізації за рахунок громадян.

«Наш край» вимагає, щоб Верховна Рада на найближчому пленарному тижні розглянула та прийняла законопроекти, що знімають з людей фінансове навантаження у зв’язку з декомунізацією.

Відповідний законпроект вже зареєстрував народний депутат Антон Кіссе, повідомляє «Рідний Кіровоград». За його словами, підприємців необхідно звільнити від сплати адміністративного збору за перейменування населених пунктів, вулиць та ін. у зв’язку з декомунізацією. Тобто, від сплати 410 грн і 140 грн з юридичних і фізичних осіб відповідно.

Адже в законі про декомунізацію було передбачено, що ні юридичні, ні фізичні особи-підприємці не будуть платити адміністративний збір за перереєстрацію засновницьких документів при перейменуванні. Однак, з 1 січня 2016 року, після прийняття нової редакції закону про державну реєстрацію, з нього зникла ця норма. Мова йде про сотні мільйонів гривень в масштабах країни.

У той же час, при реалізації закону про декомунізацію держава може “залізти і в гаманці” жителів перейменованих вулиць. Оскільки кошти на заміну табличок і покажчиків з назвами вулиць не закладені в бюджет, на місцях вже лунають пропозиції їх закласти в тариф на утримання прибудинкової території.

Зміни назв тягнуть за собою зміну статутних документів як юридичних осіб (410 гривень) так і фізичних осіб підприємців (140 гривень). Потрібні будуть кошти на перейменування всіх комунальних та державних підприємств міста. Оскільки, я сам керівник бюджетної установи, то мені вже зараз потрібно думати про закладення коштів на зміну документів. Ми сподіваємося, що представники нашої партії у Верховній Раді зможуть внести зміни у цей закон і, щоб справді держава взяли на себе це фінансове навантаження про вирішенню даних питань», – наголосив депутат.

, .

коментарі 2

  • алекс пишет:

    Ничего нового… Как драли народ, так и дерут. Народ оплачивает государству все, что народу и даром не нужно: содержание армии, войну, декоммунизацию…Такое впечатление, что над народом проводят эксперимент на выживание.А теперь хотелось бы узнать: что изменилось в лучшую сторону после принятия закона о декоммунизации. Худшую видно и так.

    Мне нравится! Thumb up 0

  • алекс пишет:

    Переименовали,дождались!!! Лучше кому нибудь стало???

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень