“Правий сектор” знайшов “руку” Кремля
«Активна пропагандистська робота з нав’язування Кіровограду назви “Єлисаветград” – це, по-суті, пропаганда сепарватизму в Кіровограді». Таку тезу під час прес-конференції в Кіровограді озвучив член обласної організації ПС Олександр Золотарьов.
У “Правому секторі” зауважують, що проросійські сили витратили і продовжують витрачати мільйони гривень на пропаганду перейменування Кірвоограда в Єлисаветград.
– Не виключено, що ці гроші прийшли з Росії, – говорить Олександр Золотарьов. – Може статися так, що на наступний день після перейменування усі російські ЗМІ трубитимуть, що в центрі України є “русский город, который потерпает от бандеровцев, и туда надо срочно помощь бомбами и оружием”.
Про цю новну написало кiровоградське видання «Златопiль», а ось що розповiдає ще одне вiдоме ЗМI – Gazeta.ua.: «Чи не “найплідніший” український письменник Андрій Кокотюха різко розкритикував наміри повернути Кіровоградові назву з його російського періоду – Єлисаветград.
“Кокотюха теж проти Єлисаветграда! Перед цим проти колоніального топоніма вже висловилися Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, Ірен Роздобудько, Василь Шкляр, брати Капранови, Орест Лютий (Антін Мухарський), Володимир Панченко та багато інших сучасних українських письменників і науковців. Перепрошую, якщо когось не згадав. Додавайте себе в коментах. Ну назвіть мені хоч ОДНУ публічну людину Всеукраїнського масштабу (яку б читала і знала вся Україна), яка б підтримала Єлісавєтград???!!!!!! Де?!!! Хто?!!! Нема нікого!!!” – написав громадський діяч Кіровограда Олександр Ратушняк.
Першим із письменників на запитання Ратушняка відгукнувся львів’янин Юрій Винничук: “Я вже давно писав, що не можна радитися в таких випадках із народом, бо це стратегічні речі. Займатися перейменуванням повинні фахівці, а народ і панаєхавшиє нахєр з пляжу”.
Цiкаво, що в единому коментарi до висловлювань “маститих” письменникiв тiльки один коментар, и ось що в ньому написано: «Недавно подарила мужу капли, которые посоветовала подруга, так была в шоке от нашего секса: в место 10 минут теперь секс по 2-3 часа!»
P.S. Міська влада Кіровограда у день місцевих виборів проводила опитування щодо майбутньої назви міста. В опитуванні взяли участь 45 863 осіб. З них понад 35 тисяч проголосувало за Єлисаветград. Другу сходинку посів варіант Інгульськ, за який віддали свої голоси всього близько чотирьох тисяч мешканців.
Г. Сергеев
“витратили і продовжують витрачати мільйони гривень на пропаганду перейменування Кірвоограда в Єлисаветград” – что за … (предположения), эти пановэ (с позволения) хотят сказать что Россия подкупила деньгами “35 тисяч проголосувало за Єлисаветград”? По-моему таким “письменникам і науковцям” срочно необходима “госпитализация”. Более того, они что, высказываясь “проти колоніального топоніма”, собираются и Одессу и Николаев и, та даже нашу Александрию переименовывать?
«Народ, не знающий своего прошлого, не имеет будущего»(с)
Мне нравится! 0
Большая половина из проголосовавших “за Елисаветград” поддалась пропаганде(буклетам,статьям,билбордам),где так все красиво и логично подано.Именно об этом пишется в статье.Логика во всем выше написанном есть.Хочу уточнить,лично я считаю,что название в данный период времени лучше не менять.
Мне нравится! 0
Выходит, что мы все тут “панаєхавшиє”.
Мне нравится! 0
На кожный сепар-ватизм(саме так зазначено у підзаголовку), знайдеться супер- презерватизм. Ти диви панаєхалі інтеллектуальні гуру. Кіровоград так і буде Кіровоградом, бо отримає перейменування від кірозових чоботів, які “отолкнувшись ногой от Урала” дійшли до Берліну, та стали символом нашоі непереможності. Не вірите – у відрядження на Димитрово, Кіровоградськоі обл., до речі це обійдеться у міліон-крат дешевше ніж перейменування.
Мне нравится! 0
Чесно,кілька разів перечитала Ваш пост,так нічого і не второпала.Що ви хотіли сказати?А з ПС згідна в тому плані,що якби скільки ж бабла вбухали в піар назви Златопіль наприклад,то теж набрало б більше 50%.
Мне нравится! 0
Ознайомтесь б/л з матеріалом про “творчо-компромісне” рішення димитровчан з приводу перейменування п.Димитрово(жителі не хотіли зміни назви і іі змінили НЕ ЗМІНИВШИ) – от такий каламбур, чи парадокс. Все вказане на цьому ж сайті у недалекому минулому, помандруйте – и отыщите и обрящете…
Мне нравится! 0