Небайдужа вчителька
Звенигородська школа стала одним із шести переможців конкурсу від фірми «Формула води», в якому розігрували системи фільтрації. Під четвертим номером з-поміж шести шкіл країни у списку переможців значиться навчально-виховний комплекс Звенигородки. Школа отримає систему очищення води загальною вартістю 80 тис.грн.
Як вдалося з’ясувати, заявку від імені школи направляла вчитель англійської мови Ірина Перехристюк: «Відверто кажучи, я просто небайдужа людина, тому часто беру участь в конкурсах, які можуть принести користь нашому навчально-виховному комплексу. Та поки що це така перша наша грандіозна перемога. Умовами вищезгаданої акції-конкурсу української компанії «Формула води» було заповнити анкету і обгрунтувати необхідність фільтрації води для даного закладу, що я і зробила. Оскільки проблема для закладу стояла дуже гостро, за погодженням з адміністрацією подала заявку на участь. Вимоги конкурсу-акції були нескладними, адже необхідність встановлення у нашому закладі такої системи була нагальною, ми справді довгі роки маємо проблему з питною водою не лише в школі і в садку, а й в усьому селищі. За результатами лабораторної експертизи, вода не придатна до споживання через надмірний вміст нітратів та інших шкідливих речовин. Відверто кажучи, я не мала надії на перемогу, адже конкурс був поміж усіма школами України».
«Формула води» – одне з провідних столичних підприємств у сфері водопостачання, водовідведення та водоочищення, яке періодично влаштовує подібні рекламні акції.
Два роки поспіль Звенигородська школа і дитячий садок при ній купують бутильовану воду, а встановлення системи очищення вирішить цю проблему. Періодична заміна фільтрів і елементів очисних систем буде коштувати близько трьохсот гривень на рік. За словами Ірини, їй уже телефонував представник компанії «Формула води» і обіцяв, що найближчим часом буде вирішене питання встановлення системи фільтрації.
За словами директора закладу Ірини Маменко, вчителя-ініціатора Ірину Перехристюк у педколективі називають громадською і шкільною активісткою, в школі вона очолює творчо-ініціативну группу, пише сценарії й пісні для виступів. Та крім активної шкільної і громадської діяльності, вчитель з двадцятирічним стажем пише й видає книги віршів для дошкільнят, друкувалась у фаховому журналі «Педагогічна думка», постійно друкується на «Методпорталі», сайті «На урок».
«Відтепер заявки на участь у подібних заходах я буду відправляти без вагань, адже зрозуміла, що все можливо. Зараз, наприклад, уже чекаємо на результати розіграшу спортивного майданчика. Сподіваємося, що нам пощастить», – сказала Ірина Перехристюк.
Аферы псевдоналоговиков
На прошлой неделе были зафиксированы массовые попытки осуществить мошеннические действия под видом работников налоговой. Об этом официально сообщили на сайте Александрийского горисполкома. Так, в течение рабочего дня 19 апреля в Александрийскую налоговую инспекцию массово обращались субъекты хозяйствования – юридические лица с однотипными сообщениями о том, что к работникам и руководителям местных предприятий звонили якобы представители налоговой инспекции с просьбой о финансово-материальной помощи для решения вопроса о непроведении проверок.
Следует отметить, что злоумышленники звонили налогоплательщикам предприятий, которые являются бюджетоформирующими. Налогоплательщики, которым звонили мошенники, заподозрив признаки аферы, сразу поставили в известность руководство налоговой инспекции, однако общее количество тех, кто попал в поле зрения злоумышленников, неизвестно.
В случае поступления подобных звонков якобы от имени руководства и работников налоговой инспекции, а также выдвижения других незаконных требований следует сразу сообщать об этом по телефону (0522) 36-69-43.
«Ощадбанк» кредитує сонячні батареї
Цей банк запустив нову кредитну програму для фізичних осіб, у рамках якої можна отримати кредит на придбання і установку устаткування альтернативної енергетики, яке забезпечує вироблення сонячної, вітрової, теплової або водної енергії і перетворення її в електричну. Про це повідомляється на офіційному сайті «Ощадбанку».
У повідомленні вказано, що кредитуватимуть придбання і установку сонячних електростанцій, панелей, батарей, теплових насосів, вітрових станцій і генераторів, а також купівлю необхідних матеріалів і устаткування до них.
Термін кредитування – до 6 років, ставка – 19,5% річних. Максимальна сума кредиту – 1 млн грн.
Слід зазначити, що за останні три роки, за офіційними даними, в Україні більше 3 тисяч приватних домогосподарств установили сонячні електростанції загальною потужністю 51 МВт.
Кіра Давидова
Залишити відповідь