7.08
2019

В Олександрії діє міська комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, членів їх сімей та родин загиблих.
Про хід її реалізації було поінформовано членів громадської ради на засіданні, що відбулося 7 серпня.


На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 688 учасників АТО та ООС. Із них: 22 особи з інвалідністю внаслідок війни; 27 членів сімей загиблих; 5 учасників війни з числа учасників АТО, ООС та 1 постраждалий учасник Революції Гідності.
Усі вони користуються пільгами відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та отримують допомогу за рахунок державного, обласного та міського бюджетів.
У рамках програми в бюджеті міста на виплати пораненим учасникам АТО і ООС передбачено 100 тис.грн. У цьому році двоє поранених отримали матеріальну допомогу з міського та обласного бюджетів. 
На обліку для одержання путівок на санаторно-курортне лікування перебуває 18 учасників АТО та ООС. Оздоровлення пройшли двоє осіб. До кінця року планується продовжити забезпечення даних категорій путівками до санаторіїв.
Три сім’ї учасників АТО влітку направлено на відпочинок до Азовського моря.
Оздоровленням охоплено 149 дітей учасників бойових дій.
На квартирному обліку перебуває 75 учасників АТО та ООС, які потребують поліпшення житлових умов. Із 2015 року чотирьом особам міська влада надала квартири за рахунок вільного житла, четверо – отримали кошти із державного бюджету на придбання житла.

Сучасна Олександрія

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень