11.02
2016

9 лютого міський голова С.Цапюк провів термінове засідання комісії із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Серед питань було відновлення електропостачання у мікрорайоні 8-ї школи, яке в черговий раз зникло 9 лютого.

Періодичне аварійне припинення електропостачання у мікрорайоні 8-ї школи є проблемним питанням в останні роки. Тому ОМРЕМ ПАТ«Кіровоградобленерго» розпочало роботи з модернізації системи на більш сучасну шляхом прокладання електромереж під землею через Заводський мікрорайон. Але його мешканці з незрозумілих причин перешкоджають роботі енергетиків, вважаючи відповідні роботи порушенням правил благоустрою. Тож тимчасово роботи довелося призупинити. (До речi, через пошкодження силового кабелю без електроенергії було залишено не тiльки мікрорайон, а і міська телевежа. Через це 9 лютого була припинена трансляція цифрових та аналогових телевізійних каналів – авт.).

Але часті відключення приватного сектору від електропостачання, особливо у зимовий період, можуть становити небезпеку для життя людей. У приватних домоволодіннях часто використовуються піролізні котли, у яких при припиненні електропостачання у результаті нагрівання може виникнути надмірний тиск та загроза вибуху. Враховуючи, що ОМРЕМ ПАТ«Кіровоградобленерго» має усі дозвільні документи на проведення робіт та задля безпеки мешканців 8 школи, комісія рекомендувала підприємству терміново продовжити роботи у Заводському мікрорайоні, які можуть бути завершені протягом двох тижнів. Крім того, комісія направить листа до міського відділення поліції з вимогою забезпечити безперешкодне виконання відповідних робіт.

З сайту мiськради

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень