30.01
2024

В січні 2024 року компанія УкрКредитФінанс передала сучасну комп’ютерну техніку та меблі для устаткування 40-ти повноцінних учбових місць в 3-х селах і містечках Кіровоградської області. Мета заходу – забезпечення можливості розвитку та навчання дітей через доступ до інформаційних технологій.

Комп’ютери були доставлені до сіл Войнівка (Олександрійський район), Піщаний Брід та Рівне (Новоукраїнький район). Це вже другий етап благодійної підтримки шкіл – проект стартував в грудні минулого року з Сумської області, де комп’ютери отримали школи та інтернати в 6 населених пунктах. «Ми свідомо зосередились та допомагаємо навчальним закладам сіл та невеликих містечок, оскільки саме в таких школах та інтернатах сучасні комп’ютерні місця або ж відсутні, або ж їх критично мало. Для нас важливо полегшити навчальний процес, дати дітям можливість відкривати світ через інтернет, — розповідає Євген Резуєв, директор УкрКредитФінанс.

В планах на найближчий місяць – підготовка, налаштування та доставка техніки в 3-4 навчальних закладу в Сумській та Черкаській областях, допомога селищним школам та інтернатам, де є відчутна потреба в обладнанні для комп’ютерних класів.

Як розповіла співзасновниця школи-інтернату «Перлинка» в с. Войнівка, Вікторія  Радашева: «В такий складний для країни час, коли всі сили спрямовані на перемогу, підтримка та допомога від бізнесу надважлива. Наразі гостро відчувається  відсутність фінансування, окрім цього, в області дуже багато переселенців з окупованих міст та сіл України. Завдяки благодійній програмі від УкрКредитФінанс ми зможемо обладнати сучасні комп’ютерні класи і налагодити нормальний навчальний процес»

 УкрКредитФінанс, як компанія, що працює на високотехнологічному ринку чудово розуміє, що така допомога – це не просто хороша справа, а ще й інвестиція в наше спільне майбутнє. «Ми віримо, що в тому числі і завдяки нашим комп’ютерам діти з інтернатів, маленьких сільських шкіл зможуть успішно реалізувати себе в сучасному світі, стати професіоналами, що відновлюватимуть країну – пояснює мотиви компанії Євген Резуєв”.

Слідкуйте за новинами проекту “Доступ до комп’ютера для кожної дитини” на офіційних каналах компанії УкрКредитФінанс.

Компанія «УкрКредитФінанс» працює з 2017 р. на небанківському фінансовому ринку України. Ліцензія НБУ № 2401 від 08.06.2017 року, представлена ТМ «CreditKasa», «Credos», «НаВсе» які комплексно і на 100% працюють в онлайн. Компанія є неодноразовим переможцем премій FinAwards та входить ТОП-компаній за рейтингами minfin.ua та finance.ua

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень