9.10
2019

У зв’язку з проведенням у м. Олександрії 12.10.2019 року Покровського ярмарку та відкриття IV етапу Чемпіонату України з автомобільних гонок, буде перекрито проїзд для всіх видів автотранспорту через площу Соборну протягом всього дня.


Рух буде перекрито з 07-00 до 21-30 години 12.10.2019 року.
Маршрути №№ 2,4 будуть виконуватися за схемою: залізничний вокзал – вул. Діброви – пр. Соборний – поворот направо, зупинка за Політехнічним коледжем – вул. Григорія Усика – вул. Святомиколаївська – вул. Перспективна – пр. Соборний і далі по маршруту.
Маршрути №№ 5,7,9,12, що курсують від Райпобуткомбінату будуть виконуватися за схемою: пр. Соборний – вул. Перспективна (зупинка «Стоматполіклініка») – автовокзал – залізничний вокзал – вул. Діброви – пр. Соборний (правий поворот), зупинка напроти головпоштамту і далі по маршруту.
Маршрути №№ 3,81, які рухатимуться з боку Райпобуткомбінату, будуть виконуватися за схемою: пр. Соборний – вул. Перспективна (зупинка «Стомат-поліклініка») – вул. Братська (навпроти банку «Аваль») – вул. Діброви і далі по маршруту.
Маршрут № 11, що рухається з Південного мікрорайону, буде виконуватися за схемою: Південний мікрорайон – автовокзал – залізничний вокзал – вул. Діброви і далі по маршруту.
Маршрут № 15, який курсує з Південного мікрорайону, буде виконуватися за схемою: пр. Соборний – вул. Перспективна (зупинка «Стоматполіклініка») – автовокзал – залізничний вокзал – вул. Діброви – пр. Соборний (правий поворот), зупинка напроти головпоштамту і далі по маршруту.
Маршрути №№ 14,16,17,18 що курсують від «Проліску» будуть виконуватися за схемою: зупинка «Пролісок» – пл. Покровська – пр. Соборний – вул. Діброви – залізничний вокзал – автовокзал – вул. Перспективна – вул. Братська (зупинка гуртожиток «Юність») – вул. Софіївська – пр. Соборний і далі по маршруту.

Сучасна Олександрія

Один комментарий

  • Самсон пишет:

    Три свята в один день цього варті!
    Поліція позиватись до суду – не буде!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень