29.04
2020

11 років за згвалтування

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Олександрійський міськрайонний суд виніс вирок гвалтівнику неповнолітньої дівчини.

Як йдеться у матеріалах справи, 2 квітня 2017 року близько 1-ї години ночі обвинувачуваний, знаходячись біля території ТОВ «Ранкове», що розташоване у селі Протопопівка, побачив незнайому дівчину і в нього виникло бажання вчинити дії сексуального характеру.

Завдавши неповнолітній потерпілій тілесні ушкодження, подолав опір та примусив вступити з ним в насильницький статевий акт неприродним способом.

У своїх свідченнях потерпіла повідомила, що тієї ночі вона з подругою була на дискотеці, а потім пішла додому. На дорозі її зустрів чоловік, який запитав чи є у неї сірники або запальничка. Вона відповіла, що немає та пішла далі. Чоловік її наздогнав, схопивши за плече. Вона почала від нього тікати, проте він наздогнав її, звалив на землю та почав роздягати. Він її побив, потім зґвалтував.

В судовому засіданні обвинувачений не визнав своєї вини та пояснив, що його обвинувачують у вчиненні злочину який він не скоював. Проте доказів злочину було вдосталь, тож суд виніс вирок призначити покарання у виді 11 років позбавлення волі, та стягнути на користь потерпілої моральну шкоду у розмірі сто тисяч гривень.

Г. Сергеєв

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень