29.11
2019

Упродовж трьох місяців в Олександрії буде проведена інвентаризація багатоквартирних житлових будинків. Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради на черговому засіданні – з метою обліку майна комунальної власності  територіальної громади міста.

Інвентаризація багатоквартирних житлових будинків, що знаходяться на балансовому обліку КП «Житлогосп» та передані в управління (на баланс) ОСББ, дозволить виявити квартири та нежитлові приміщення, які є самостійними об”єктами цивільно-правових відносин (не відносяться до допоміжних приміщень багатоквартирного житлового будинку) та належать до комунальної власності громади. Інвентаризацію проводитиме комісія, яку очолить заступник міського голови А.Некрасов. За результатами проведеної роботи  будуть упорядковані відомості про облік комунальних квартир.

Крім того, буде проведена інвентаризація земель під багатоквартирними будинками – для впорядкування даних, що містяться в Державному земельному кадастрі та  адміністрування земельного податку.

Олена Карпачова

Один комментарий

  • Дивакуватий пишет:

    Ти диви! Ще й 30-ть років не минуло, а вже інвентаризація майна територіальної громади… СОТів “Уголькових”!))
    Може скоро і саму громаду кількісно облікують, зареєструють!? Ну, щоб могло стартувати т.зв. місцеве самоврядування!))
    Бо як же управляти не знаючи скільки того майна?, його стану?, та від імені якої кількості власників спільного общинного багатства самоврядуальної території доводиться це робити!?))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень