19.03
2020

Есть такое мнение…

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Вообще последние пару часов хочется высказаться. Матерно. Да некому, не хочется просто кому-то навязываться.

[Читати детальніше]

19.03
2020

Карантин в картинках

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Небольшой фоторепортаж из городской жизнь 19 марта.

[Читати детальніше]

19.03
2020

Уряд почав готувати систему охорони здоров’я одразу після сплесків хвороби в Китайській Народній Республіці. Так, в кінці січня та на початок лютого, був розроблений національний план запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби. Був створений національний штаб, який на сьогодні переведений на цілодобовий режим роботи.

Ми знали статистику і алгоритм, як будемо діяти при перших захворюваннях. Для цього були визначені по дві госпітальні бази в кожній області та по дві бригади медичної допомоги, які були укомплектовані необхідним обладнанням. Було розроблено, згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, 4 сценарії реагування. Перший – коли у нас буде один завезений випадок, потім – коли у нас буде внутрішньокраїнне поширення, і коли у нас буде спалах COVID-19.
 Ми чітко розробили алгоритм, який базується на сценарії розвитку спалаху, на  прикладі Італії. Ми бачимо, що 80% людей в Італії перехворіють легкими формами. Тому, за нашим стандартом надання медичної допомоги, який повністю адаптований рекомендаціям ВООЗ і враховує кращі практики Китайської Народної Республіки та Італії, ми будемо пропонувати і надавати допомогу у легких випадках амбулаторно при домашній самоізоляції. Для 20% населення, яке потребуватиме госпіталізації, вже розпланована інтерактивна мапа, до якої матимуть доступ диспетчери екстреної медичної допомоги. На цій мапі буде вказано, в яку лікарню везти хворого, де є вільні місця з необхідним обладнанням.
Інший сценарій передбачає залучення перепрофільованих закладів, тобто заклади терапевтичного профілю, які також будуть приймати хворих з тяжкими формами.
 Якщо в державі буде введено надзвичайний стан, можна буде залучати приватні заклади охорони здоров’я, що расширить масштаб надання допомоги тим, хто її потребує.

Телеграм-канал Премьер-министра Украины  Дениса Шмыгаля

19.03
2020

Виконавчим комітетом затверджено графік руху автобусів на міських маршрутах, що діятиме з 20 березня по 3 квітня. Графік дивіться за посиланням: http://olexrada.gov.ua/doc/news/190320.pdf

[Читати детальніше]

19.03
2020

Рішенням виконавчого комітету №192 від 19 березня розширено перелік закладів, які можуть надавати послуги в період карантину.

[Читати детальніше]

19.03
2020

Кіpoвoгpадська oбласть пoвністю забезпечена всіма пpoдуктами хаpчування. Перебоїв у поставці продовольчих товарів немає.

Пpo це пoвідoмив заступник гoлoви OДА Максим Калінін під час сьoгoднішньoгo пpес-бpифінгу, пеpедає Тoчка дoступу.

Пoсадoвець poзпoвів, щo вчopа пpoвели наpаду з пpедставниками тopгoвих меpеж. І наpазі ситуація пoвністю кoнтpoльoвана.

Ніяких oбмежень щoдo вантажних пеpевезень немає – пpoдукти хаpчування як дoставлялися, так і будуть вчаснo дoставлятися відпoвіднo дo дoгoвopів і гpафіків. Наша oбласть цілкoм забезпечена пpoдуктами хаpчування, – зазначив Максим Калінін.

Він дoдав, щo на теpитopії oбласті знахoдиться 5 великих хлібo-булoчних виpoбників, тo ж вoни в пoвній міpі здатні забезпечити пoтpеби жителів oбласті.

19.03
2020

Про це йдеться на сайті Суспільного.

Нині його стан – задовільний.

“У нього – легка форма коронавiрусної iнфекцiї, продовжує симптоматичне лiкування. Вiдомо, що вiн спiлкувався тепер із уже померлою жiнкою у Житомирськiй областi, коли був у неї в гостях. Захворiв пiсля того, як повернувся до Києва. Родичi з ним, до моменту контактування iз джерелом iнфекцiї, не спiлкувалися. Загроз для родичiв на сьогоднiшнiй день немає. Це пiдтверджено з рiзних джерел iнформацiї: вiд самого хворого, контактних осiб, а також вiд самих родичiв”, – повідомила виконуюча обов’язкiв директора обласного лабораторного центру Надiя Оперчук.

І додала, що тестiв на виявлення коронавiрусу його родичам, якi живуть у Кропивницькому, не робили.

Зараз хлопець знаходиться в Олександрiвськiй лiкарнi, що в Києві. 

19.03
2020

Общественная организация “Шлях до життя” сегодня днём провела акцию по бесплатной раздаче средств гигиены.

[Читати детальніше]

19.03
2020

По десять и в масках

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Как будет работать городской общественный транспорт в период карантина, обсуждалось на совещании в горсовете, которое провел заместитель городского головы Сергей Гриценко. На мероприятие были приглашены перевозчики и представители служб такси, а также специалисты Госпродпотребслужбы.

[Читати детальніше]

19.03
2020

Такси на Дубровку

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Городским службам такси, которые хотят продолжать работать в период карантина, необходимо срочно предоставить в горсовет лицензию Госслужбы по безопасности на транспорте (Укртрансбезопасности).

[Читати детальніше]

19.03
2020

Про це CBN повідомив заступник військового комісара Кіровоградського ОВК полковник Андрій Лисенко.

Призовники повинні виконувати всі заходи, що передбачені в умовах карантину, та чекати додаткових повідомлень від представників військкоматів.

За планом, відправлення до війська призовників повинне було розпочатися з 6 квітня. Зараз жодного призовника у військкоматах нема.

Остаточні дати призову стануть відомі після завершення карантинних заходів.

19.03
2020

Про це пише “ТЕКСТИ. Олександрія”, передає “Акула”.
Затримання відбулося вчора, близько 11 гoдин дня.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень