4.03
2016

Учора телеканал «1+1» показав сюжет про Ірину Німець – 28-річну сільську дівчину з Кіровоградщини (село Павлівка). Вона стала відома, як співмешканка скандально відомого прокурора сил АТО Костянтина Кулика, якого звинувачують у чисельних зловживаннях і корупції.

Її адвокати стверджують, що жінка розлучилася з прокурором і ніяким чином не пов’язана з незаконним збагаченням свого екс-співмешканця. “Навіть Богу душу не винна” – кажуть вони про свою клієнтку.

Але ніхто не береться пояснити, яким чином, маючи офіційну зарплатню в майже 1500 грн, Ірина спромоглася надбати квартиру в елітному будинку (площа 77 кв.м.) Їі приблизна вартість  3 млн грн), дві квартири в центрі Києва загальною площею 300 кв.м., дорогий автопарк, а три тижні тому – стати власницею ательє з пошиву одягу.

При цьому Ірина стверджує, що вона є самотньою мамою двох дітей прокурора Кулика – він нібито покинув свою цивільну дружину, коли та була вдруге вагітною.

Батько Ірини – дрібний фермер з Кіровоградщини – запевняє, що все своє майно донька придбала завдяки його матеріальній підтримці і власному інтелекту.

«Перша електронна»

, .

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Страница 1 из 11
Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень