3.12
2018

Протягом вихідних — 1 та вночі 2 грудня — пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області залучались до надання допомоги по вилученню автомобілів зі складних ділянок доріг.

Piccy.info - Free Image Hosting

Найчастіше довелось виїжджати підрозділам 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький — 7 разів за добу. Двічі залучались на буксирування автотранспорту рятувальники Благовіщенська, які надали допомогу водіям 13 вантажних автомобілів вибратись з ускладнених ділянок доріг. Підрозділом Новгородківського району біля с. Новоандріївка було надано допомогу водієві шкільного автобусу, який через несправність не міг продовжувати рух. Пасажирів у ньому, на щастя, не було. Також виїжджали для надання допомоги по буксируванню автотранспорту пожежно-рятувальні підрозділи Добровеличківського, Олександрійського, Вільшанського, Новоукраїнського, Голованівського, Маловисківського  та Устинівського районів.

Загалом зі складних ділянок доріг було відбуксировано 25 вантажних та 4 легкових автомобілів, 2 автобуси та 1 мікроавтобус.

За інформацією прес-служби У ДСНС в області

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень