26.11
2015

1 грудня о 17.00 годині в приміщенні Олександрійської дитячої музичної школи  вiдбудуться громадськi слухання.

На розгляд виносяться  питання:

— про проект програми економічного і соціального розвитку міста Олександрії
на 2016 рік;

— про проект бюджету міста Олександрії на 2016 рік.

Для участі в громадських слуханнях запрошуються депутати міської ради, посадовi осіби місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій усіх форм власності, голови інститутів громадянського суспільства, мешканці міста Олександрії.

комментария 2

 • Аноним пишет:

  Три прості питання.1)- який мінімальний термін передбачений ЗУ- «Про місцеве самоврядування» з моменту оприлюднення до дня проведення громадських слухань? 2)- чи можна всерйоз обговорювати бюджет міста на 2016 рік,(на 70-80%залежний від держнадходжень), коли державний бюджет знаходиться ще у протизачаточному стані? 3)- патякати про перспективи розвитку міста порушуючи норми ЗУ та здоровий глузд?
  А, про ЗВІТ за минулий період правління — ви побачили у оголошеному порядку денному?!
  Бюджетники і комунальники — стройними рядами і колонами -«кроком руш»!… Однодушне схвалення черговоі пурги — «забезпеч»! Рта открыть с наивным возгласом » а король то, голый» — «несметь»! (Репетиции прошлых лет живы в памяти, на манеже всё теже, сценарий накатан, хепи энд предрешен…и только на уровне собственной кухни осознание своей марионеточности,…но после ужина это проходит, к утру обретается уверенность «а чё я мог, я как все, а нехай будЕ»…)

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Горожанин пишет:

  Это для коллективной ответственности за будущие бюджетные «перегибы»? Мол, это не я, это все они, и слушали, и согласовывали.

  Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень