10.11
2018

США подякували Польщі та іншим країнам, які чинять спротив будівництву росскійского газопроводу «Північний потік-2» в обхід Польщі та України, і нагадали, що від проекту все ще можна відмовитися. Про це заявив міністр енергетики США Рік Перрі в Польщі. «Закликаємо наших партнерів об’єднати сили і відмовитися від цього проекту»,

Від "Північного потоку-2" ще можна відмовитися: США звернулися до європейців

На фото: Рік Перрі

—  про це пише сайт «Обозреватель» з посиланням на  «Ріа Новини«.

«На тематику» Північного потоку-2″ президент висловився дуже чітко. Ми проти цього проекту. Він не є комерційним з точки зору диверсифікації. Президент як і раніше має право накладати санкції», — сказав він і додав, що це лише «політичний гамбіт, який дає Росії вплив на Європу».

«Північний потік-2» будує «Газпром» для поставок російського газу в Німеччину в обхід України та Польщі. Оператор газопроводу компанія Nord Stream 2 AG повідомила, що понад 200 км газопроводу вже побудовано. До кінця 2019 го газотранспортний коридор потужністю 55 млрд кубометрів на рік планують повністю завершити. Дозвіл на будівництво видали Німеччина, Фінляндія і Швеція. Данія залишається єдиною країною, яка до сих пір його не надала. Противники проекту, серед яких Польща, країни Балтії, Україна, Молдова, США і Данія, впевнені, що «Північний потік-2» збільшить залежність ЄС від «Газпрому», який вже поставляє близько третини обсягів газу в ЄС.

Щоб уникнути залежності від РФ, Польща підписала ряд контрактів з американськими компаніями Cheniere, Venture Global Calcasieu Pass і Venture Global Plaquemines LNG на поставку скрапленого газу.

Один комментарий

  • Незнайка пишет:

    Рик Перри туго знает, что реализация родного сжиженного американского газа, много лучше проиграша рынка сбыта поставщику непрерывного трубопроводного природного газа.
    О важности защиты интересов СВОЕЙ! страны заявил Он.
    Получилось иносказательно, кто захотел, тот и поверил…

    Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень