14.01
2016

Міський голова С.Цапюк 13 січня провів нараду з перевізниками Олександрії, щоб обговорити питання відновлення пільгових перевезень у місті.

Степан Кирилович зазначив, що законодавством визначено категорії громадян, які користуються пільговим проїздом, але кошти для виплати компенсацій перевізникам на 2016 рік у державному бюджеті не було закладено. Відповідні повноваження з пільгових перевезень органам місцевого самоврядування також не передано. Наразі постало питання, як захистити жителів міста і хоча б частково, до врегулювання ситуації на державному рівні, забезпечити безкоштовний проїзд пільговим категоріям громадян.

За дорученням міського голови для забезпечення першочергових потреб у цьому напрямку планується виділити 500 тис грн. Відповідне питання (уже вдруге) буде внесене на розгляд позачергової сесії міської ради, яка відбудеться 14 січня.

Після діалогу з міським головою перевізники погодилися з 15 січня відновити пільгові перевезення, які здійснюватимуться у понеділок, середу та п’ятницю по два рейси на день.

Детальніше з графіком пільгових перевезень можна буде ознайомитися на сайті Олександрійської міської ради 14 січня.

I.Московченко

, .

Один комментарий

  • Аноним пишет:

    Триразове харчування, це коли ідять тричі — по Пн., Ср. і Пт…
    А тут наші «Законотворці-Перевізники» розщедрились — іздяйте аж по два раЙзи…, за 500тис., тричі на тиждень!!! Якщо на світі є найрозбещене знущання — тоді, яке ЦЕ??? Неврегульованість питання зверху однаковісіньке(!)- для усіх міст Украіни! Хто знає, чому така концентрація правового свавілля, та владного дебілізму характерна саме для нашого міста?

    Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень