11.02
2019

16 олександрійців стали переможцями і призерами турніру з боксу пам’яті О.Скічка.

Із 8 по 10 лютого в м. Олександрії проходив VІІ Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті Олексія Омеляновича Скічка.

У змаганнях взяло участь близько 100 спортсменів з України, Молдови, Польщі, Азербайджану та Ізраїлю.

Олександрію представили вихованці відділення боксу ДЮСШ №2. У результаті поєдинків 16 боксерів вибороли перемогу та призові місця у своїх вікових і вагових категоріях.

Золото здобули: Півторак Юрій, Семенцов Дмитро, Кіценко Володимир, Руденко Дмитро, Стаднік Костянтин, Чорнобривець Акім та Мороз Максим.

Срібними призерами стали: Нерода Дмитро, Калінін Іван, Калтуцький Дмитро, Благоренко Максим, Юноша Олексій і Дашкін Владислав.

Бронзу здобули: Гайовий Дмитро, Губченко Олександр та Рубан Едуард.