9.11
2018

Олександрійський районний суд Кіровоградської області засудив до 4,5 років позбавлення волі антиукраїнського інтернет-агітатора. Зловмисник закликав приєднуватися до незаконних збройних формувань так званої «Новоросії»

Ілюстративне фото (pxhere.com)

 Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу СБУ.

Чоловік публікував у заборонених соціальних мережах заклики до масових заворушень та збройного протистояння з правоохоронними органами. Зловмисник також закликав приєднуватися до незаконних збройних формувань так званої «Новоросії».

Агітатора затримали у квітні 2017 року оперативники СБУ за місцем проживання на Кіровоградщині. Під час проведення обшуків правоохоронці виявили у затриманого докази його протиправної діяльності.

Пізніше суд визнав зловмисника винним у скоєнні злочину за частиною 3 статті 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

У 2015 році чоловіка вже притягували до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин. Тоді його теж засуджували до чотирьох років позбавлення волі, однак із випробувальним терміном три роки.

комментария 3

 • Пізніше суд визнав зловмисника винним у скоєнні злочину за частиною 3 статті 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України. ########### :))))))))) А эта ХУНТА что при власти и при помощи майДАУНА села на золотой унитаз законная?

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Земеля пишет:

   «Бунт, что кончается удачей,
   Уже и называется иначе»…
   Кто взобрался на «золотой унитаз», на трон тобишь, усвоил и чтит Людовика 14-го де Бурбона — «Государство это Я!».
   А кто не с нами, тот против НАС!- вторит ему другой классик. -Поэтому ТЮРЬМАС, ув. тов. Оркис.

   Мне нравится! Thumb up 0

   • Любой нормальный бунт садит на золотой унитаз единоверца и лицо той национальности что доминирует в стране. Хохлы исключение. Посадили жыда,иудейской веры.Отсюда все томасы,аТЫ(Антинародная террорестическая операция), ЭУРОинтеграция. Разделяй и воруй пока хохлы меж собой скубутся. Хоть и вес майДАУН был устроен жыдвой и на деньги жыдов из США.

    Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень