16.02
2016

Вони пройшли вчора на території СП ТОВ «Світловодськпобут». Є постраждалі – депутат міської ради Надія Мальцева отримала струс мозку, синці і забиття, депутата обласної ради Івана Довбиша хтось вдарив в обличчя і зламав вставні зуби, Олександра Покору – колишнього начальника теплових мереж вкусили за пальця, у одного з працівників підприємства стався епілептичний напад.

Двічі приїздила «швидка допомога». Все це неподобство відбувалося 15 лютого, вранці. Близько 5-ої ранку кілька людей вдерлися на територію СП, охорона не змогла стати їм на перешкоді, бо сили були нерівними, стверджує начальник охорони Глухов. Про цю надзвичайну подію стало відомо депутатам міської та обласної рад, громадським активістам, міському голові, секретарю ради, які в різний час прибули до «Світловодськпобуту», щоб стати на заваді захоплення комунального майна і зміни генерального директора підприємства. Викликали поліцію…

Сайт «Світловодськ»

, .

комментария 3

 • Аноним пишет:

  Без анализа причин конфликта, с подачей только таких потешных последствий, для не посвященной александрийской аудитории, есть просто извращение! ИМХО.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Gavrilenko пишет:

  А у нас все конфликты подают с анализом?

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Аноним пишет:

   Если на ринге, то нет. Как то само собой понятно…

   Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень