8.07
2021

Ось уже півроку Тетяна Панета є заступником селищного голови у Приютівській територіальній громаді. Людина досить публічна і відома в Олександрійському районі, хоч останні роки працювала в сусідньому Петрівському районі. Має дві вищі освіти – педагогічну та економічну. Багато років пропрацювала у дитячому садочку, а потім здобула новий фах, і ось уже більше 20 років на державній службі. З 2000 по 2007 рр. працювала в управлінні праці та соціального захисту населення Олександрійської РДА. З 2007 по 2013-й – в РДА на посаді начальника відділу сім’ї, молоді та спорту. А з 2013-го по 2020-й була заступником голови Петрівської РДА. Восени минулого року обрана депутатом Олександрійської районної ради.

«У грудні 2020-го Андрій Коломійцев запросив мене у свою команду, – каже вона. – Не вагаючись, погодилася, мені хотілося працювати у цій громаді. Давно спостерігала за всім, що в ній відбувалося. З моменту призначення я опікуюсь соціальною та гуманітарною сферою і діяльністю виконавчих органів ради. Наш колектив уже давно сформований, тож працюємо ми злагоджено. Намагаюся бути вимогливою і до себе, і до своїх підлеглих, бо ми працюємо на благо громади і повинні максимально уважно ставитися до наших мешканців та їхніх потреб.
Як відомо, в умовах децентралізації держава перекладає чимало функцій на територіальні громади. Тож багато питань доводиться вирішувати самотужки. Для цього, наприклад, у нас створений свій відділ соціального захисту та служба в справах дітей, на які покладено дуже багато завдань. Окрім того, нещодавно ми змогли переформатувати районний територіальний центр. На його базі створили свій Центр надання соціальних послуг, який на умовах співфінансування також надає послуги для Новопразької та Пантаївської громад.
У Приютівській громаді досить розгалужена мережа освітніх закладів, тож для її обслуговування створена комунальна установа. Є свій Центр культури і дозвілля, до якого увійшли всі бібліотечні філії та будинки культури. Нещодавно було прийнято рішення про створення сучасної форми закладу освіти у сфері культури – Мистецької школи. Тривалий час громада користувалася послугами Новопразької дитячої музичної школи, у Приютівській філії якої навчається близько 40 дітей з декількох населених пунктів. Втім, створення власного такого закладу – це потреба часу і громади.
Стосовно культури, то люди у нас скучили за масовими заходами і масовим дозвіллям. Тому, враховуючи послаблення карантинних обмежень, уже провели яскраві свята до Дня захисту дітей, Дня молоді та Дня Конституції. Також проводимо кінопокази «під відкритим небом» та організовували фан-зони для перегляду футбольних матчів «Євро-2020» на великому екрані.
Активно розвиваємо туристичні маршрути. Крім уже відомого маршруту «Від індустрії до загубленого раю», працюємо над презентацією нових. Наприклад, «Лікарівський заказник» – ботанічний куточок загальнодержавного значення. Він розташований на південь від села Лікарівки, площею 70 га. Саме там розроблений новий туристичний маршрут «Саломандри», який також включає одне з незвичних туристичних місць в нашій області – Морозівський вугільний розріз”.
Тетяна Григорівна з любов’ю розказує не лише про свою роботу, а й про свою родину та власні захоплення. Разом з чоловіком вони виховали двох доньок – Надію та Олену, які вже мають свої сім’ї. Зараз допомагає у вихованні онука − Романа. Одним із улюблених захоплень вважає подорожі Україною. Побувала вона у більшості українських міст та містечок.

Н. Луценко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень