29.01
2019

Вчора, 28 січня, олександрійська команда провела другий у 2019 році контрольний поєдинок. Спаринг ФК «Олександрія» – ФК «Арка» завершився з рахунком 0:2.

Як повідомляє офіційний сайт команди, олександрійці на турецькому зборі провели другий контрольний матч. У стартовому складі відбулися суттєві зміни в порівнянні з попереднім контрольним поєдинком.

Головний тренер команди Володимир Шаран виставив на гру практично оптимальний склад. Зауважимо, що вже після першого спарингу табір олександрійців залишили бразилець Андерсон Чубі і словак Іван Шранц, які не підійшли команді.

Перший тайм другого контрольного матчу можна вважати рівним. І якщо в першій його половині м’ячем більше володіли польські футболісти, то друга частина була за олександрійцями. Небезпечно пробивали по воротах «Арки» Кирило Ковалець, Дмитро Гречишкін, Артем Сітало, Антон Шендрік. В одних випадках завершальним ударам наших земляків бракувало точності, в інших – надійно в рамці діяв голкіпер Павел Штейнбор.

Найбільш активним у складі польської команди був грузинський легіонер Лука Зарандія. Після одного з його вдалого проходу та завершального удару відмінний сейв здійснив Юрій Паньків. Початок другого тайму ознаменувався більшою активністю олександрійців, але поступово гравці з Ґдині нав’язали більш швидкісну гру, і, певно, на тлі максимальних фізичних навантажень олександрійці дещо підсіли. Як результат, на 60 хвилині все той же Лука Зарандія з-за меж штрафного майданчика потужним ударом пробив Юрія Паньківа, відчайдушний кидок якого не допоміг команді – 0:1.

А переможну крапку в матчі на 83 хвилині поставив Рафаль Семашко після подачі кутового.

Прикро, що наші земляки програли другий поспіль спаринг, але навчально-тренувальний збір тільки-но почався, тож будемо очікувати перемог!

Нагадуємо, що третю контрольну зустріч на турецькому зборі «Олександрія» проведе 30 січня зі своїми старими знайомими з «Чорне море» (Варна, Болгарія). Початок гри – о 16.30.