5.11
2018

У неділю, 4 листопада, в місті Київ відбувся Чемпіонат Світу з пауерліфтингу та окремих дісциплін за версією GPF. Збірна команда «Сильної Олександрійщини» у складі 7 чоловік представляли Кіровоградську область в складі збірної України.

В чемпіонаті взяли участь збірні команди Молдови, Ірану, Білорусії та України.
Спортсмени змагалися в таких дисциплінах як, пауерліфтинг, жим лежачи, станова тяга, багатоповторний жим лежачи та підйом на біцепс.
В підсумку, наші спортсмени вибороли 5 золотих та дві срібних медалей.
Спортсмени ГО «Сильна Олександрійщина» дякують за допомогу у підготовці та виїзді на Чемпіонат Світу народному депутату України Анатолію Кузьменку, голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменку, голові Приютівської ОТГ Андрію Коломійцеву, ТОВ «УкрАгроКом» в особі виконавчого директора Павла Фесюка, директору ФК «Олександрія» Дмитру Кітаєву та приватному підприємцю Костянтину Пушкарю.
Наразі, спортсмени готуються до наступних змагань, які відбудуться 17 листопада в місті Олександріяї за версією «Всеукраїнське об’єднання пауерліфтерів» . 

Сильная Александрийщина

Один комментарий

  • Ядовитый пишет:

    От візми і не повір, що здорожчання газу, чи пассажироперевезень не роблять Україну сильнішою!?
    «Сильна Олександрійщина» предметно і мигом спростує! Он скікох, далеко не бідних прийшлось об’єднати! А сила країни, що не кажіть у ЄДНОСТІ! Цю єдність обов’язково треба вдячно, похвамільно, попосадово, потитульно закарбувати у скрижалях… І не один раз, а при кожній нагоді, навіть коли ціна квитка до Києва, чого доброго зменшиться.))

    Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень