22.10
2018

Ще одна перемога!

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Матч дванадцятого туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» – ФК«Карпати» (Львів) завершився з рахунком 2:1.

В матчі з «Карпатами» переможна серія «Олександрії» продовжилася. Але слід зауважити, що це був один з найнапруженіших і найскладніших матчів. На цьому на післяматчевій прес-конференції наголосив головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран.

Також, як не прикро, кількість травмованих олександрійців зростає буквально в арифметичній прогресії. Не зміг взяти участь у матчі один з найкреативніших гравців нашої команди Василь Грицук. Євген Протасов теж не увійшов до складу гравців на звітний матч. З глядацьких трибун спостерігав за матчем Максим Задерака. Андрій Цуріков теж не зміг взяти участь у грі з перших хвилин. Євген Банада вийшов на поле не повністю відновившись після травми. А ці гравці якраз і складають ядро команди.

У першому таймі господарі (як і належить господарям) діяли активніше, агресивніше, і рахунок 2:0 у першому таймі не віщував нічого поганого.

Перший гол відбувся завдяки наполегливості Дмитра Шастала та неузгодженим діям захисту львів’ян.

За участю Дмитра Шастала олександрійці створили ще один небезпечний епізод. Атаку розпочав Артем Полярус, якого підтримав Сергій Ковалець, котрий зробив передачу в центр, але удар Дмитра Шастала блокував гравець «Карпат».

Свій перший справді небезпечний момент львів’яни створили лише на 35 хвилині матчу, коли сольний прохід Олексія Гуцуляка завершився ударом вище воріт.

В останній чверті першого тайму дії «Карпат» носили активний характер. Але контратака господарів за участю Євгена Банади, Дмитра Шастала і Кирила Ковальця завершилася влучним ударом Кирила – 2:0.

Віддамо належне футболістам «Карпат», у яких ніби з’явилося друге дихання після перерви. Олександрійці повністю віддали ініціативу, і за рахунок флангових атак львів’янам вдавалося загострювати гру безпосередньо біля воріт Юрія Паньківа. Підопічні Жозе Мораіша додали в швидкості й агресії, і результат не змусив глядачів довго чекати на розв’язку. Після подачі кутового Сергія М’якушка Олексій Гуцуляк головою вколотив м’яч у ворота «Олександрії».

Жирну крапку у матчі міг поставити спеціаліст по «Карпатах» Віталій Пономар, який замінив Кирила Ковальця. Віталій обіграв захисника суперників, влучно пробив в рамку воріт, але на заваді м’ячеві став голкіпер «Карпат».

«Олександрія» здобуває чергову перемогу, натомість наші суперники вже вшосте не можуть здобути перемогу над нашою командою. Сьогоднішня перемога дала можливість нашій команді міцно закріпитися на третьому рядку турнірної таблиці.